ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА ФІПМВ

ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА ФІПМВ

20 вересня, святково-студентський четвер, Профбюро студентів факультету історії, політології та міжнародних відносин, нічний клуб Platinum і промо група West Power Promo запрошують Вас на святкову вечірку, присвячену поповненню нашої великої студентської родини - День Першокурсника! УРА! УРА! УРА!

Для всіх гостей, особливо для наших свіжоспечених студентів, першокурсників та для їх старших товаришів, за пультом дарують найкращі музичні композиції:
DJ KOBE [Kokos Promo]
DJ SWAROVSKI [Platinum]

На мікрофоні, всю ніч щось бурмотить і піднімає настрій:
MC SHIKER

КОНКУРСИ ТА ПОДАРУНКИ
від 3D кінотеатру "Ефект"!

Цінова політика, святкового вечора:
ПОПЕРЕДНІЙ ПРОДАЖ КВИТКІВ: 30 грн.
0958058858 (Славік) 
Також у профоргів Ваших груп.
В день вечірки:
40 грн до 23:00
після 23:00 - 50 грн.

★ м.Чернівці, вул. Південно-Кільцева, 4-в
Розважальний комплекс "Platinum"!

ЗА УЧАСТІ СТУДЕНТСЬКОГО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ПАЛАГНЮКА!
ЗА ПІДТРИМКИ: СТУДРЕСПУБЛІКИ 2012!
СТУДЕНТСЬКОГО ПРОФБЮРО ФАКУЛЬТЕТУ!
ПРОФСПІЛКИ СТУДЕНТІВ ЧНУ!

  

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.