STAFF REVOLUTION Party

STAFF REVOLUTION Party РК"Dolce"Restorant CLUB 2-й ЕТАЖ Русская 244-А   Dj Rusik (Progressive House)  Dj Andy Silence(Trance)  Dj LoneWolf(PoP House)

15 Июня| СУББОТА | START: 22:00

РК"Dolce"Restorant CLUB 2-й ЕТАЖ Русская 244-А

Dj Rusik (Progressive House)

Dj Andy Silence(Trance)

Dj LoneWolf(PoP House)

Mc EKZORT

Бармен Шоу
Розыграш призов от: 3D ЄФЕКТ

ВХОД: БЕСПЛАТЫЙ

Заказ столов по телефону:
0-50-252-99-84-Тарас
0-50-951-29-71-Ольга

STAFF REVOLUTION Party РК"Dolce"Restorant CLUB 2-й ЕТАЖ Русская 244-А   Dj Rusik (Progressive House)  Dj Andy Silence(Trance)  Dj LoneWolf(PoP House) 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.