20 июня: БЕСПЛАТНЫЙ ВХОД!ЧЕ-НАСТРОЕНИЕ

20 июня: БЕСПЛАТНЫЙ ВХОД!ЧЕ-НАСТРОЕНИЕ. Теперь по четвергам никто не скучает, так как в CLUB 34 DISCOTEQUE (ул. Головна, 34) много сюрпризов для всех, кто ценит правильный отдых.

Теперь по четвергам никто не скучает, так как в CLUB 34 DISCOTEQUE (ул. Головна, 34) много сюрпризов для всех, кто ценит правильный отдых.

ЧЕТВЕРГОВОЕ НАСТРОЕНИЕ
- одни сюрпризы для людей

КАЖДЫЙ ЧЕТВЕРГ % БЕСПЛАТНЫЙ ВХОД!

Однозначно хорошее настроение, подогреваемое резидентами клуба, барменами и приветливым персоналом.

MC SHIKER
DJ ANTON PUGACHEV

Присоединяйтесь к самым зажигательным танцам под лучшие новинки клубной музыки. Коммерческий формат, попсовые хиты и лучшие
"медляки" - все это только для Вас!

Dress code: комфортный!
Face control: 21+

Информационная поддержка:
www.vsemisto.info - Сайт города Черновцы

Заказ столов: 095 334 34 34

Все краски отдыха в "Club 34 Discoteque"!

20 июня: БЕСПЛАТНЫЙ ВХОД!ЧЕ-НАСТРОЕНИЕ. Теперь по четвергам никто не скучает, так как в CLUB 34 DISCOTEQUE (ул. Головна, 34) много сюрпризов для всех, кто ценит правильный отдых. 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.