МЕЖДУНАРОДНЫЙ ОЛИМПИЙСКИЙ ДЕНЬ

КАЖДОЕ ВОСКРЕСЕНЬЕ: COCTAIL PARTY "DО УПАDУ"  МЕЖДУНАРОДНЫЙ ОЛИМПИЙСКИЙ ДЕНЬ   Вы сможете значительно сэкономить на входном билете, так как  ВХОД БЕСПЛАТНО

БЕСПЛАТНЫЙ ВХОД: Каждое воскресенье DО УПАDУ @ Club 34

Каждый солнечный день, проведенный в Черновцах просто обязан завершаться веселым праздником музыки и яркого гламурного общества!

Новый проект развлекательного комплекса "★ PUB 34 ★" в "club 34 Discoteque" понравится всем, кто уважает красиво отдыхать.

MC ROMANTIK
DJ VICTOR KOST

КАЖДОЕ ВОСКРЕСЕНЬЕ: COCTAIL PARTY "DО УПАDУ"

МЕЖДУНАРОДНЫЙ ОЛИМПИЙСКИЙ ДЕНЬ

Вы сможете значительно сэкономить на входном билете, так как

ВХОД БЕСПЛАТНО

Информационная поддержка:
www.vsemisto.info - Сайт города Черновцы

Dress code: летний!
Face control: 21+
Заказ столов: 095 334 34 34

Все краски отдыха в "Club 34 Discoteque"!

КАЖДОЕ ВОСКРЕСЕНЬЕ: COCTAIL PARTY "DО УПАDУ"  МЕЖДУНАРОДНЫЙ ОЛИМПИЙСКИЙ ДЕНЬ   Вы сможете значительно сэкономить на входном билете, так как  ВХОД БЕСПЛАТНО 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.