[31 АВГУСТА] LAST SUMMER PARTY

Не за горами последний день лета, жаль, но осень уже на подходе. Давайте же проведем последний день лета на полную катушку. Ночной клуб PLATINUM приглашает тебя.✔ Не за горами последний день лета, жаль, но осень уже на подходе. Давайте же проведем последний день лета на полную катушку. Ночной клуб PLATINUM приглашает тебя.

✔ ВЕСЬ ВЕЧЕР БУДЕТ ДЕЙСТВОВАТЬ СКИДКА НА ВСЕ КОКТЕЙЛИ - 30%

31 августа(суббота) хорошее настроение и только лучшая, зажигательная музыка:

★KATTY
★PAINKILLER
★DEEP NOISER
★PRIME MC


Фотограф Игорь Пилипко

✔ Вход: 30 грн.

★ г.Черновцы, ул. Южно-Окружная, 4-в
★ Бронирование столиков: тел. (050) 219-666-1

★ Информационный интернет - партнер:
www.vsemisto.info

Не за горами последний день лета, жаль, но осень уже на подходе. Давайте же проведем последний день лета на полную катушку. Ночной клуб PLATINUM приглашает тебя. 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.