[5 ЖОВТНЯ] ДЕНЬ МІСТА

Наше рідне місто святкує свій 605 день народження. В цей день буде проходити багато різноманітних заходів. День буде насичений розвагами, а вночі ми чекаємо саме на тебе!✔ Наше рідне місто святкує свій 605 день народження. В цей день буде проходити багато різноманітних заходів. День буде насичений розвагами, а вночі ми чекаємо саме на тебе!

✔ БЕЗКОШТОВНЕ ПИВО НА БАРІ ДО 23:00✔

✔ Субота 5 жовтня свято для всіх чернівчан. Тож святкуй його разом з нами! Разом з нічним клубом PLATINUM!

♫ SENIA
♫ KOBE
♫ DEEP NOISER

MC CHEK

✔ Професійний фотозвіт від Ігора Пилипко.

Вхід: 40 грн.

★ Бронювання столиків: тел. (050) 219-666-1
★ м. Чернівці вул. Південно-Кільцева 4в

Інформаційний інтернет - партнер:
www.vsemisto.info

Наше рідне місто святкує свій 605 день народження. В цей день буде проходити багато різноманітних заходів. День буде насичений розвагами, а вночі ми чекаємо саме на тебе! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.