[16.11.13] МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА

16 ЛИСТОПАДА, субота - промо-агенство WestPowerPromo та розважальний комлекс DOLCE CLUB (вул.Руська, 244А) запрошують всіх на ГРАНДІОЗНЕ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА! Чекаємо саме Вас!16 ЛИСТОПАДА, субота - промо-агенство WestPowerPromo та розважальний комлекс DOLCE CLUB (вул.Руська, 244А) запрошують всіх на ГРАНДІОЗНЕ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА! Чекаємо саме Вас!

Для вас цієї ночі за пультом дарують прекрасні музичні і хітові подарунки від dj's:
FRODO / Disstyle Inc.
PUNCHER / DolceClub
FORCE EMOTIONS / WestPowerPromo

Спеціальний гість, всім відомий, людина-свято, півфіналіст УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ, один з кращих бітбоксерів України і не тільки:
ОЛЕКСАНДР МЕЛЬНИК

На мікрофоні не дасть нікому засумувати:
MC PUSHKIN

КОНКУРСИ І ПОДАРИНКИ
від 3D кінотеатру ЕФЕКТ!

ФОТОРЕПОРТАЖ: GEOMETRIA

Вхід, максимально лояльний:
30 грн. дівчата
40 грн. хлопці

Рекомендуємо, бронювати місця зазделегідь:
+38 (050) 220-27-27
РК "DOLCE CLUB" (вул.Руська, 244А)
(в минулому НК "АстАртА")

16 ЛИСТОПАДА, субота - промо-агенство WestPowerPromo та розважальний комлекс DOLCE CLUB (вул.Руська, 244А) запрошують всіх на ГРАНДІОЗНЕ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА! Чекаємо саме Вас! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.