[14.02.14] ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА @ DOLCE CLUB

14 ЛЮТОГО, пятниця, агенство WestPowerPromo та нічний клуб DOLCE, радо вас запрошують на святкування Дня Святого Валентина, ніч кохання! 14 ЛЮТОГО, пятниця, агенство WestPowerPromo та нічний клуб DOLCE, радо вас запрошують на святкування Дня Святого Валентина, ніч кохання!

Музичні подарунки від резидентів клубу, конкурси та подарунки, святкова програма!

Спецільниі гості, freak-perfomance show:
ESTETIQUA FREAKS / м.ХарьківКОНКУРСИ ТА ПОДАРУНКИ
від 3D кінотеатру ЕФЕКТ!

Рекомендуємо, бронювати місця зазделегідь:
+38 (050) 220-27-27
РК "DOLCE CLUB" (вул.Руська, 244А)

★★★ ТИ ПОВИНЕН БУТИ ТУТ! ★★★

РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС DOLCE CLUB ЧЕКАЄМО ВАС З ВІВТОРКА ПО НЕДІЛЮ!

1 поверх - disco hall
2 поверх - bowling
3 поверх - караоке
ВІДПОЧИНОК ALL INCLUSIVE ТІЛЬКИ З НАМИ!

 

Партнер:
www.vsemisto.info


14 ЛЮТОГО, пятниця, агенство WestPowerPromo та нічний клуб DOLCE, радо вас запрошують на святкування Дня Святого Валентина, ніч кохання!

  

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.