[10 КВІТНЯ] ДОПОМОЖИ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ

Прагнемо привернути вашу увагу до проблеми з якою зіткнулась маленька Меланія (2 рочки і 9 місяців) та її батьки. Наше маленьке сонечко захворіло дуже серйозною хворобою - гепатобластома (рак печінки).Прагнемо привернути вашу увагу до проблеми з якою зіткнулась маленька Меланія (2 рочки і 9 місяців) та її батьки. Наше маленьке сонечко захворіло дуже серйозною хворобою - гепатобластома (рак печінки). Лікування вимагає не маленьких коштів, а саме від 40,000 до 60,000 євро. Батьки не можуть самостійно оплачувати лікування і тому звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти!

✔ Ми вирішили проявити ініціативу та допомогти тим що ми вміємо робити найкраще. Всі кошти зібрані на вході з цієї вечірки будуть передані нашому маленькому сонечку на лікування.

♫ В цей вечір для вас будуть грати:

▶FORCE EMOTIONS

▶DEEP NOISER

▶2GOOD4YOU

▶SKYSONIC 

MC ВЛАД ЯВНИЙ

Також в цей вечір вас порадує своїм виступом людина-оркестр, ЧЕМПІОН УКРАЇНИ з бітбоксу.

★ САША МЕЛЬНИК ★

Вечір також підтриманий співачкою яка виконає для вас декілька пісень в живу, ніяких "фанєр".

★ НАСТАСІЯ БЕНЯ ★

Збирайте друзів, чим нас буде більше тим веселіша вечірка і тим більше грошиків вдасться зібрати!!!

!!! ВСІ ГРОШІ ЗІБРАНІ НА ВХОДІ БУДУТЬ ПЕРЕДАНІ МЕЛАНІЇ НА ЛІКУВАННЯ !!!

✔ Вхід всю ніч: 30 грн.

Також в клубі буде розміщена коробочка в яку ви добровільно можете покласти гроші на лікування нашого янголятка.

★ Бронюй столики завчасно ★
0503748747 або 52-20-25 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.