Олексій Каспрук вирішив погратись з військовими

Четвер, 13 жовтня 2016, 12:59

Ще нещодавно, коли політики почали масово виділяти кошти на квартири учасникам АТО, Каспрук був цим незадоволений та критикував їх. Також він ображав учасників АТО словами, які чіпляли їх за живе. Він вважав, що таке вирішення проблем вояків з житлом неприпустиме та не відповідає нашим фінансовим можливостям.

Тепер же мер міста опублікував на фейсбуці запис про те, що планується виділення великої суми компенсації для учасників бойових дій. На суму 20 мільйонів гривень планується купівля квартир для вояків. Тепер для Каспрука це нормальна практика та досить велика та важлива підтримка для бійців. Як він висловився: це дуже необхідна зараз допомога нашим захисникам.

Більшість чернівчан зрозуміли, що це спроба підняти свою репутацію, яка є на даний момент досить хиткою. Проте в такі добрі обіцянки ніхто не вірить. Люди запевняють, що це лише рекламний хід, який здійсненим не буде. Адже сварка з АТОвцями навряд чи пішла йому на користь, тому мер вирішив реабілітуватись. Чи допоможе це? Як відреагують бійці? Чи дочекаються вони своїх помешкань? Наразі невідомо. І чи можна буде про це найближчим часом дізнатись теж невідомо.