Гройсман приїхав у Чернівці "годувати" людей обіцянками

Вівторок, 13 грудня 2016, 16:29

Приїзд Гройсмана у Чернівці — важлива подія для міста, але чи не здається дивною його поведінка. Якщо проаналізувати його вислови, то картина стає все більш чіткою.

Зранку журналісти зустріли прем’єра зі словами про те, що він спізнився на відкриття новобудови, але раніше ЗМІ повідомлялось, що початок буде о 10:00. Не пощастило сьогодні з погодою, рано було морозно, тому питання змерзлих журналістів виправдане. Проте пан Гройсман показав натовпу папірець, де вказано, що він мав туди прибути о 10:40. Отже, Гройсман чесний та пунктуальний. Це перший посил, який ми отримуємо з телеекрану.

Його слова до мешканців новобудови найщирішими були тоді, коли він заговорив про зимну погоду, навколо цієї думки і була побудована промова. Наступна “сенсація” в кинутих ніби випадково словах про те, що прем’єр долетів добре, але надалі буде ще краще. Гройсман обіцяв зайнятись чернівецьким аеропортом, тож не дарма кинув цю фразу.

Але апогей театрального мистецтва стався в аптеці-музеї на вул. О. Кобилянської. “Ви на нас чекали? Чесно скажіть. В очі дивіться.”- запитав міністр у працівниці аптеки. Чи то успіх Фреймут так подіяв на масси, чи то тепер так модно. Але сцену відзнято, наступна заява про те, що ціни буде змінено пролунала.

Але ще не вечір, міністр далі пішов містом, продовжуючи свою міссію, мета якої, напевно, подарувати людям надію на краще. Нічого поганого в цьому звісно немає, тим паче чернівчанам так потрібне новорічне чудо.