Бурбак назвав фракцію "Самопоміч" худобою

П'ятниця, 16 грудня 2016, 12:51

Максим Бурбак не залишає громадськість у спокої. Скандал зчинився після того, як буковинський народний депутат назвав фракцію “Самопомочі” худобою, а їх поводирем назвав пана Продана. Також звучали слова про “заПроданців”, яких купили і керують ними. Народний обранець напевно так гостро відреагував після того, як на Буковину прибув керівник фракції Олег Березюк з метою розслідувати факти голосування місцевих депутатів самопомочі в інтересах неназваних олігархічних груп.

“Чернівці погрязли в дрібній мишачій вовтузні олігархічних кланів”, - стверджує О. Березюк пресі. Про які клани йде мова пан Березюк не сказав.

Лідер “Самопомочі” в міській раді Віталій Гавриш попросив Бурбака, а також екс-голову міста Чернівці пана Федорука не займатись інтригами та пліткарством .

Хто б не був правий у цьому конфлікті, проте правда лише у тому, що справа не у взаємних звинуваченнях, у нас все як завжди, нардепи сваряться через шматочок пирога під назвою “влада”. Той, кому дістанеться більший шмат — житиме безбідно.