Чи розпустить міську раду мер Чернівців?

П'ятниця, 23 грудня 2016, 18:34

Міський голова Олексій Каспрук схоже дійсно бореться за інтереси громадян міста Чернівці. На днях мав місце конфлікт, у якому голова запропонував до розгляду питання про модернізацію електротранспорту, яке народні депутати відмовились розглядати.

Тоді мер Чернівців пригрозив, що розпустить міську раду. Про це він написав пізніше на своїй сторінці у Фейсбуці.

Ця програма мала дозволити отримання кредиту, що спрямований на придбання нового електротранспорту, тобто нових тролейбусів.

“Народні обранці провалили законопроект, а це означає, що можливість оновити міський транспорт 50 новими тролейбусами ми не зможемо. Мені зрозумілий той факт, що депутати не надто цікавляться питанням нових тролейбусів, ця тема для них не є цікавою, адже більшість з них пересувається на автомобілях. Навіщо ж думати про пересічних жителів міста”, - обурений Олексій Павлович.

Більшість тих одиниць транспорту, що є на сьогодні не “доживуть” до наступного року. А таке відношення до проблеми та відмова голосувати за проект, означає відмову від 30 млн грн.

Голова міста заявив, що він це вважає злочином проти чернівчан та планує повторно внести цей проект на розгляд на позачерговій сесії міської ради.

“Якщо наступного року збанкрутує тролейбусне управління, я буду готовий ставити вже наступне питання: про достроковий розпуск Чернівецької міської ради.” - сказав Олексій Каспрук.