Сенсаційне інтерв'ю Віктора Сідляра про недолугі методи керівництва голови ОДА Фищука

Четвер, 21 вересня 2017, 16:15

Генеральний директор ТОВ "Машзавод" Віктор Сідляр дав порталові БукІнфо та МТРК "Чернівці" дуже гостре, навіть сенсаційне (в своїх оцінках діючої буковинської влади) інтерв'ю, де назвав все своїми словами. Ми попросили деректора підприємства прокоментувати конфлікт, який виник в стінах ОДА між його братом - Ігорем Сідляром, котрий очолює Департамент економіки області, головою ОДА Олександром Фищуком та заступником голови ОДА Ігорем Богатирцем.

Як відомо, губернатор Буковини, видав розпорядження, яким ліквідував Департамент економіки, вигнавши на вулицю його керівника та 25 підлеглих держлужбовців. Нині розпочався судовий процес в Чернівецькому окружному адміністративному суді за позовом Ігоря Сідляра, який вимагає відміни незаконного розпорядження та припинення розправи з неугодними для влади службовцями, які відмовилися виконувати різні забаганки та примхи Фищука і компанії.

Коментар Віктора Сідляра переріс у тривале і дуже гостре інтерв'ю, у якому, не підбираючи улесливих епітетів, керівник ТОВ Машзавод "в пух і прах" розбив недолугі методи керівницва Олександра Фищука та його команди, розповів хто, на його думку, був найкращим керівником Буковини останні десятиліття, жорстко визначив місце в історії діючого керівника, а також поділився враженнями, чому ситуація в країні й області викликає все більше незадоволення у пересічних громадян.

"Як ви гададаєте, де отримав статки і свої будинки пан Фищук, коли він все життя не був у бізнесі, а був державним службовцем?", - риторично запитує в інтерв'ю директор найбільшого в області промислового підприємства.

ВІДЕО БЕЗ ЦЕНЗУРИ!!!

(с) Букінфо