В Чернівцях затримали хабарника

Вівторок, 26 січня 2016, 13:39

Високопосадовця затримали прямо в його кабінеті з хабаром у розмірі  дві тисячі  гривень.

Управління Національної поліції України у Чернівецькій області повідомляє про те, що сьогодні, 26 січня, під час отримання хабара було затримано  державного виконавця ВДВС Чернівецького міського управління юстиції.

За словами правоохоронців, посадовець вимагав хабар за те, що вирішить питання несплати штрафних санкцій та недотримання правил дорожнього руху і не накладання арешту на майно.

Молодий корупціонер впіймався «на гарячому» прямо у своєму кабінеті, де під час детального обшуку правоохоронці знайшли помічені грошові купюри загальною сумою дві тисячі гривень.

Відкрито кримінальне впровадження по факту вимагання хабара службовою особою – стаття 368 Кримінального Кодексу України.

Закон передбачає 26-річному посадовцю покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Крім того позбавлення права займати керівні посади строком до трьох років, а також конфіскація майна та спеціальна конфіскація.

Наразі продовжується слідство, задля виявлення додаткових фактів, які б доводили наявність злочинну в діяннях затриманого.