В Чернівецькій міській раді депутати вже кілька годин поспіль відмовляються голосувати

Четвер, 28 січня 2016, 15:10

За словами представників фракції, вони не можуть голосувати, бо на них тиснуть.

Чернівці

Сьогодні, 28 січня, під час сесії міської ради депутати з франції «Рідне місто»  відмовились голосувати, посилаючись на те, що вони не можуть працювати, тоді, коли на них тиснуть.

Загалом сесія почалась досить обтяжливо, адже крім рішення про внесення змін до міського бюджету, депутати вже протягом кількох годин не можуть проголосувати за друге питання з порядку денного: обрання членів виконкому. Голосування вже кілька разів ставилось на голосування, але через відмову депутатів голосувати, а також через їх часткову відсутність рішення досі не прийняте.

Пропонується відкласти дане питання, і перейти до інших, але за регламентом, коли проект вже прийнятий за основу, відкладати його не можна. Саме тому, міський голова Олексій Каспрук пропонує розглядати кожного кандидата, окремо і голосувати також окремо.

Крім того, керівник фракції «Рідне місто» Василь Продан обвинувачує міського голову в тому, що той ігнорує прохання депутатів: «Ви не хочете чути нас, ми не будемо голосувати, коли навіть на перерві ми не можемо вийти, бо нас затримують учасники АТО».