Ні, нічним маршрутам сказали у міській раді

Середа, 03 лютого 2016, 11:26

Нещодавно мешканці Чернівців подали пропозицію про те, що потрібно внести зміни до маршрутів, але мерія вирішила, що такої потреби немає.

ніч

Електронна петиція, щодо впровадження нових маршрутів дуже швидко набрала потрібну кількість голосів, адже, за словами місцевих жителів, з 22 години жодна маршрутка не їздить в сторону Садгори, Калічянки, Цецено.

«Якщо у сторону Майдану ще можна дістатися після 22 години, то в Садгору, Цецино, Калічанку, Южку, Гравітон – це просто нереально. Тому, пропоную внести зміни до маршрутів, а точніше збільшити їх кількість. У нічний час додати 5 маршруток – це ж не важко» - йдеться в повідомленні ініціатора петиції Олександра Скріпи.

Петицію прийняли, почали голосувати – набралася необхідна кількість голосів, і це питання почали розглядати в мерії. Але як там зазначили, такої необхідності немає:

«Останній маршрут, який відправляється з центру міста до Садгори вирушає о 23:00 – маршрутка 1а. З Садгори у свою чергу о 22:50 – маршрутка №13.  Крім того, ще одна маршрутка у нічний час курсує по Хотинській.  Наразі немає потреби збільшувати кількість маршруток, а з початком весняного періоду кількість їх і так збільшиться, правда лише до 23 години» - повідомляють у мерії.