Рівень води в Пруті підніметься – чимала територія буде затоплена

Середа, 03 лютого 2016, 13:30

Міський голова повідомив, що завдяки інноваційних технологій міська рада вже знає якої шкоди завдасть в цьому році паводок.

Каспрук

Сьогодні міський голова Чернівців Олексій Каспрук повідомив про те, що під час паводку чимала площа земель буде затоплена, це ж стосуватиметься житлових районів та сіл: «Ми вже думаємо про наслідки, які не за горами: вода тане, а отже і рівень в басейні Прута значно підвищиться. Тому зараз разом із румунськими партнерами розглядаємо карту, яка була створена автоматичною системою моніторингу, прогнозування та попередження повені. Якщо вірити прогнозам – нас чекають великі наслідки».

Каспрук також повідомив про те, що наразі є ідея створити транскордонний проект, який буде вигідним як для нас, так і для Румунії, адже головна мета для наших країн наразі – це збереження і земель і житлових будинків.

«Ми обговорюємо проект «East Avert», згідно з яким наше місто буде більше захищеним від подібних катастроф, які добре відомі мешканцям нашої області. Крім того, саме завдяки цьому проекту ми не лише почуватимемось безпечніше, а й матимемо змогу розвиватися» - говорить Олексій Каспрук.