Учасники АТО таки їздитимуть безкоштовно

Четвер, 04 лютого 2016, 10:02

Громадське об’єднання учасників АТО таки домоглося безкоштовного проїзду для усіх учасників бойових дій, а також для їх родин.

учасники АТО

Вже кілька тижнів поспіль найактуальнішою темою серед учасників АТО є те, що вони не можуть більше їздити безкоштовно. І це все попри те, що є закон України, який передбачає їм таке пільгове місце. Але ж наші бійці ніколи не здаються: спочатку вони звернулися з відповідним проханням до голови Чернівецької області, а згодом і до ОДА.

Правди хлопці таки домоглися: всі учасники бойових дій, а також члени загиблих військових разом з афганістанцями зможуть користуватися своїм законним правом на безкоштовний проїзд.

Олексій Каспрук також порадив військовим скласти двосторонній Меморандум, за яким це їх право і буде закріплюватися.

Задля безкоштовного проїзду чи то в тролейбусі, чи то в маршрутках учасникам АТО потрібно буде пред’явити своє посвідчення. Це ж стосується й афганців, й членів загиблих учасників АТО.

Перевізники охоче підтримали ідею Меморандуму, крім того, вони заявили, що готові надавати кілька пільгових місць і для членів інших пільгових категорій у строго визначені години – з 10:00 до 16:00. Але перевізники поставили умову: влада повинна розглянути питання щодо коригування тарифів, а також встановити більший штраф, за безквитковий проїзд. Саме таким чином, вони зможуть покрити ті витрати, які необхідні для перевезення пільговиків.