Держслужбовці в Чернівецькій області звільняються з посад

Вівторок, 16 лютого 2016, 13:12

За даними на початок нового 2016 року, 1265 держслужбовців знаходяться на службі в обласній державній адміністрації, структурних підрозділах, районних адміністраціях.

За повідомленням голови Олександра Фищука, за 2015 рік плинність кадрів по обласній державній адміністрації – 30%, по області склала 20%. Кожен третій посадовець звільнений. Губернатор запевнив, що по приходу нових людей автоматично відбувається очищення владних структур, що і є дуже позитивний фактор. Також вбачає негатив в тому, що людина працювала пів року нічого не навчилася і не принесла жодної користі своїй країні. Фищук вважає, що це дуже погано, і що подібний підбір на посади здійснювався в обласній державній адміністрації.

Також Олександр Фищук говорив про те, що сьогодні оголошено конкурс на заміщення вакансій, і треба обирати з людей, які пройшли попередній відбір. Також повідомив, що вони не бачать іншого шляху, адже виловлюють побоювання, що людина подасть до суду і виграє, а адміністрації прийдеться платити усі судові витрати.

Олександр Фищук висунув пропозицію виплатити нагороду всім тим, хто допоможе виявити всіх роботодавців, які зловживають своїм становищем.