Прес-релізи
Медицинский центр Аватаж в Черновцах - новые технологии диагностики и лечения болезней
П'ятниця, 07 жовтня 2016, 11:35

Новый медицинский центр Аватаж в ЧерновцахМетод ударно-волновой терапии становится все более востребованным в различных медицинских сферах. Не так давно в Черновцах открылась новая клиника «Аватаж», которая успешно занимается лечением различных заболеваний опорно-двигательной системы именно с использованием прогрессивной и результативной методики. Этот подход является очень простым, понятным, результативным и доступным. Именно поэтому ему приписывают много преимуществ по сравнению с другими подходами.

Современные технологии клиники "Аватаж"(Черновцы)

Детальніше...
 
Як правильно придбати якісні двері.
Четвер, 22 вересня 2016, 18:25

двері

Купити двері міжкімнатні можна в любому спеціалізованому магазині. Як правило наші вітчизняні покупці не стандартні особи в цьому питанні. В багатьох з них доволі часто виникає бажання купити річ швидко-не обдумуючи, при чому дешево. Нікому не секрет що більшість покупців в магазині вибирають двері в основному орієнтуючись на їхній зовнішній вигляд, а колір і дизайн даного виробу стає вирішальним варіантом в бажанні їх придбання. На другому, а то й третьому плані в них надійність даного предмета інтер’єру, ну а зручність і довговічність експлуатації дверей, як правило залишаються зовсім не поміченими. Ось таким чином більшість людей тратять попусту відповідні фінанси. А ось в країнах Європи, та і в більшості країн світу так покупці не вчинять, бо вони віддають увагу надійності і практичності любого придбаного товару.

Детальніше...
 
Відпочинок в Болгарії в березні
Понеділок, 25 липня 2016, 14:32

Болгарія – одна з найстародавніших країн Балканського півострова. У свій час на її землю ступали войовничі війська Олександра Македонського, непереможні римські легіони, варварські орди Аттіли та чисельна армія Османської імперії. Якщо ви обрали Болгарію для свого березневого відпочинку, то знайте, що ця країна справді має чим пишатися. Наприклад, печерними церквами, де на стінах до наших днів збереглися древні візантійські фрески. Або відомими болгарськими лазням, в яких можна себе відчути справжнім османським султаном. Втім, сьогодні Болгарія – одна з країн Європейського союзу, до складу якого входить майже 10 років. Тут постійно відбуваються різноманітні фестивалі та свята, літературні та музичні заходи, які не дадуть вам нудьгувати та зроблять ваш березневий відпочинок в Болгарії незабутнім.

Сучасна європейська країна.

Болгарія – гостинна країна з привітними мешканцями, яка славиться своїми морськими та гірськолижними курортами. Тут ви знайдете древні величні храми та чудово доглянуті історичні парки, які гармонійно вписуються в сучасні будівлі та різноманітні новомодні розваги. Сьогодні ця країна невпинно розвивається. Тут постійно відкриваються нові готельні комплекси європейського класу, завдяки яким потік туристів щороку збільшується. Обравши для відпочинку в березні Болгарію, ви зможете відвідати безліч історичних та культурних пам’яток, відчути гостинність місцевих жителів та привезти з собою в якості подарунка ароматне та корисне болгарське рожеве масло.

Детальніше...