З чого почати робити ставки?

Четвер, 12 листопада 2020, 17:37

Перші ставки на спорт ліпше робити на віртуальні кредити, якщо є така можливість. Це дозволить захистити себе від зайвого ризику, поки гравець добре не вивчить правила гри та не почне розумітися в спортивних термінах. Коли рішення переходити на справжні гроші прийнято, необхідно визначити суму, якою ви готові ризикнути. Заробіток на ставках не може бути гарантовано спрогнозований, так що морально ви повинні бути готові розлучитися з вкладеними коштами. Ні в якому разі не можна ставити останні гроші в надії на швидкий виграш. У разі одноразового великого програшу або низки невдалих ставок може виникнути бажання ввести ще коштів, щоб відігратися. Треба дочекатися наступного місяця і почати все з чистого аркуша, забувши попередні програші.

https://pm.ua/ua/

Найчастіша і, як правило, фатальна помилка роботи з банком – ставка all in. Такі ставки робляться в основному на емоціях і в розрахунку на удачу. А удача – це один з останніх чинників успіху в ставках. На сайті https://pm.ua/ua/ ви завжди зможете знайти цікаві пропозиції від надійного букмекера, котрі з високою вірогідністю призведуть до виграшу. Ставки у надійного букмекера дозволять не перейматися за власний депозит.

Визначтеся зі стратегією

Обов'язково потрібно вибрати стратегію ставок. Хаотичні ставки, не пов'язані між собою загальною логікою, як правило, йдуть в дохід букмекерській конторі. Існують різні стратегії ставок для новачків. Всі вони роблять акцент на грамотному управлінні банком і послідовності ставок. Стратегію можна вибрати будь-яку, головне – дотримуватися обраного напрямку. Деякі стратегії працюють тільки при тривалому використанні і на великій кількості ставок. Часта зміна стратегій може не тільки не поліпшити ситуацію, а й істотно зменшити банк.

В онлайн-ставках краще не розпорошуватися, а вибрати один або два види спорту. Безглуздо робити ставки на теніс або на футбол, якщо ви експерт в волейболі. Зупиніться на тому, в чому впевнені, так ви будете частіше вигравати.

Секрети ставок на спорт: аналіз подій

Історія азартних ігор в Україні починається з XVIII ст. Зараз кожен мешканець країни має можливість насолодитися грою без обмежень, там отримати солідні виграші, не виходячи з дому.

Результат переважної більшості спортивних подій не випадковий. Часом здається дивним, що фаворит не перемiг або що аутсайдер вирвав нічию. А насправді, результат закономірний, якщо придивитися:

  • до статистики домашніх матчів аутсайдера;
  • виїзних матчів фаворита;
  • список травмованих і дискваліфікованих;
  • розстановку на гру.

Глибокий і всебічний аналіз дозволить вам бачити більше, ніж просто назва команди і коефіцієнт. У вас буде власна експертна думка, яке надійніше будь-якого прогнозу.

На перший погляд, це здається нудним і складним, адже доведеться витрачати купу часу на вивчення статистики та перегляд трансляцій. Необов'язково охоплювати відразу все. Почніть з малого – спробуйте уважно стежити за однією командою, потім ще за однією. Через якийсь час ви будете вгадувати результати матчів в лізі. Це вірно не тільки в ставках на футбол. На волейбол, хокей або на теніс можна збирати таку ж аналітику.