Що таке ставки на спорт?

Субота, 05 грудня 2020, 18:23

Ставки на спорт - це те, на що це схоже. Ви робите ставку на спортивну подія і виграєте певну суму грошей, якщо виграє команда чи гравець, на якого ви поставили. Можна задіяти широкий спектр різних ставок і знаходити багато різних місць, де можна робити прогнози на гроші.

Ставки на спорт - це спосіб для деяких людей заробити гроші і спосіб отримати більше задоволення від перегляду змагань. Лише деякі люди можуть заробляти гроші в довгостроковій перспективі, роблячи ставки на спорт, але мільйони людей щороку випробовують свою вдачу в такий спосіб.

За даними Daily Mail, світовий ринок ставок на спорт може досягати трьох трильйонів на рік.

Грошова лінія

Грошова лінія або Moneylines - це тип ставок, в яких випрогнозуєте, хто, на вашу думку, виграє змагання. Роблячи ставку на грошову лінію, не потрібно турбуватися про те, скільки часу знадобиться на перемогу або скільки балів набере команда. Фаворити перераховані в грошовій лінії з мінусовим числом, а ті, хто програв - зі знаком плюс.

https://pm.ua/ua/

Ставка «більше / менше»

«Більше / менше»- це простий спосіб почати робити ставки на спорт, але букмекери добре вміють встановлювати ці лінії, і ви зрозумієте, що вибір переможця видається складніше, ніж здається.

Ви можете знайти лінії «Більше / менше» в баскетболі, бейсболі, американському футболі, і в багатьох інших видах спорту.

Де робити ставки

Якщо ви хочете поставити на подію на офіційному сайті букмекерської контори, спочатку потрібно знайти саме той вид спорту, який вас кавить в розділах сайта. Потім треба вибрати потрібну ставку на конкретну команду. Після цього букмекер перенаправляє на екран підтвердження ставки. Гроші списуються з вашого рахунку, який ві попередньо поповнили.

Висновок

Навіть якщо ви ніколи в житті не робили ставок, тепер ви можете зрозуміти всі можливі варіанти і робити ставки, не турбуючись про помилку.

Переконайтеся, що ви розумієте, як букмекерські контори заробляють гроші на вас, а які допомагають чесно вигравати саме вам.

Для отримання більш докладних рад з усіх аспектів ставок на спорт і принципам їх роботи ознайомтеся з повним керівництвом по ставках на спорт.