Помер Богдар Ступка, видатний актор

Понеділок, 23 липня 2012, 12:48

Помер Богдан Ступка

Вчора, після важкої хвороби помер Богдан Ступка. За свою 71-річну життя Ступка отримав безліч нагород і завоював визнання публіки не тільки на території колишнього СРСР, а й в Європі. Епоха акторів старого покоління наближається до свого кінця.
Останніми роками Б. Ступка серйозно хворів. Як повідомив його син Остап, у актора в січні виявили рак. Через загострення хвороби Богдана Ступку два дні тому поклали в клініку "Феофанія", де вранці 22 липня він помер.

Після того, як новина про смерть Ступки стала відомою суспільству, шанувальники Б. Ступки потягнулися до театру ім. І. Франка у Києві, художнім керівником якого актор був з 2001 року і до своєї смерті. Люди несуть квіти в театр, щоб висловити співчуття тазасвідчити свою повагу. Смерть Ступки - удар по вітчизняному театру і кінематографу. Зараз з покоління Ступки залишилися одиниці. 
А поки рідним Ступки висловлюють співчуття і обіцяють пишні похорони. Але чи продовжать справу, на яке Ступка поклав своє життя - розвиток театру і кіно в Україні? Поки людини з енергією, здібностями і авторитетом Ступки для цього немає.

 

 

© Vsemisto.info