Визначні місця
Найцікавіший Університет України
Вівторок, 28 травня 2019, 09:30

Коли мандруєш містами України, обов’язково слід зупинитись у такому чарівному місці, як Чернівці. Територія цього адміністративного центру переповнена історичними та архітектури ними пам’ятками, які мають велику роль для формування культури нашої країни. Головним з цих шедеврів все ж таки залишається Чернівецький національний університет. Розгляд цього історичного місця у туристів займе цілий день, так як навчальний комплекс складається з декількох корпусів, кожен з яких має свою історію та легенду створення.

Детальніше...
 
Величні Чернівці
Понеділок, 06 травня 2019, 10:57

Чернівці ще з давніх часів мають великий попит серед туристів. Ця популярність пов’язана з багатою історією міста, яка і дала поштовх для розвитку сучасного туристичного бізнесу. Туризм Чернівці відомий завдяки великої кількості історичних та архітектурних пам’яток, які розташовані на всій його території. В першу чергу, коли приїжджаєш до міста, звертаєш свою увагу на височенну вежу міської ратуші, яка знаходиться на центральній площі. Піднятися на саму її верхівку можна сходами. Тут навіть існує свій обряд: кожного дня рівно о 12-й годині нагору підіймається сурмач в національній одежі Буковини та грає на трубі мелодію пісні композитора Зінкевича «Марічка». Раніше Чернівці вважалися негласною столицею Європи.

Детальніше...
 
Історичні пам’ятки Чернівців
П'ятниця, 22 березня 2019, 19:02

«Будинок-корабель» є першим кам'яним будинком Чернівців і знаходиться в самому центрі міста. За часів приєднання Буковини до Австрійських територій, площа Чернівців була невелика. Місцеві жителі в основному проживали в дерев'яних будівлях, які мали жалюгідний вигляд. Коли влада була передана в руки генерала К. Фон Енценберга, почався прискорений розвиток ремесла та торгівлі. У цих краях були проведені реформи і багато ремісники стали заселяти ці території. Поступово територія Чернівців збільшувалася.

І незабаром в центральній частині Чернівців був побудований перший будинок з каменю, призначений для проживання та перебування в ньому губернатора. Серед місцевого населення він знайшов нову назву «шифа», що в перекладі з німецької означає «корабель». Це й не дивно, адже своїм зовнішнім виглядом будівля дуже сильно нагадувала побудований корабель. Поширенню цієї назви також сприяли 2 річки, які протікали по обидва боки будинку. Тому у всіх складалося враження, що будівля «пливе» по річці. Після цього багато людей почали складати романтичні легенди про Будинок-корабель.

Детальніше...
 
Якісний відпочинок у Чернівцях
П'ятниця, 22 березня 2019, 19:01

Якщо ви маєте бажання відпочити на території своєї Батьківщини, не перетинаючи кордони, звертаємо Вашу увагу на туристично-розважальний комплекс «Сонячна Долина». Ця територія відноситься до яскравих культурних пам’яток Чернівців. Комплекс включає в себе 2 комфортабельних готелі та індивідуальні котеджі, побудовані із дерев’яного брусу.

Також туристи матимуть змогу смачно поїсти у місцевих ресторанах, головним з яких є SUNNY VALLEY, розташований у центральній частині комплексу біля озера. Професійні кухари нагодують вас стравами європейської кухні. Також до ваших послуг команда обслуговуючого персоналу, який зробить все, щоб ваше свято принесло тільки позитивні емоції та залишило після себе незабутні спогади. Площа європейського зала достатньо велика і може вмістити до 300 осіб. Також ресторан має і менший зал «Буковинський», який може розмістити 250 осіб. Туристів годують вишуканими шедеврами на будь-який смак.

Детальніше...
 
Костел Воздвиження Святого Хреста
Понеділок, 29 жовтня 2018, 00:32

Однією з найперших споруд, що мають історичне значення для всієї країни, є Костел Воздвиження Святого Хреста, який територіально знаходиться в Чернівцях. Він вважається ще й першою кам'яною спорудою на території міста. Це римсько-католицький храм, побудований на початку XIX століття, під керівництвом австрійського імператора. Храм був зведений на місці дерев'яної споруди, що служив для загальних зборів народу і його прохання мощам і образів святих.

Детальніше...
 
Центральний парк в Чернівцях
Понеділок, 29 жовтня 2018, 00:29

Місто Чернівці іменується в народі, як «маленький Париж», так як саме тут зібрано найбільшу кількість історичних і пам'ятних місць відпочинку на французьку тематику і схожу культуру. Одним із яких є Центральний парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко. Це культурна спадщина отримала позначку від Асоціації працівників парків в Україні. Парк виділений, як кращий серед всіх існуючих в країні.

Датою його заснування вважається 1830 рік. На початку його іменували «Фолькгартен», що означає «Сад для людей». Сучасне ім'я він отримав тільки в 2001 році. В цей ліс з Європи було завезено понад 35 тисяч кущів і дерев, які добре прижилися в цих краях. Над новим оформленням скверу працювали інженер А. Марина і садівник А. Піотровський. Він знаходиться в центральній частині міста і призначений для зборів людей з цілями проведення свого дозвілля і відпочинку в природних умовах. Територія, яку охоплює сквер, займає близько 16 гектарів. На ній розташовані історичні пам'ятки і твори архітектури, які зберегли свій вихідний вигляд з давніх часів. Також відпочиваючі можуть помилуватися ставком і невеликим портом.

Детальніше...
 
Ох, цей кавовий аромат!
П'ятниця, 19 жовтня 2018, 14:05

Погодьтеся, що кожен любить каву. Якщо й не пити, то насолоджуватись її запахом. З цим напитком асоціюються довгі душевні розмови, зустрічі з друзями та теплими серцю людьми. Кава пробуджує найкращі емоції та спогади. Чернівецькі заклади готові потішити вас не тільки ароматним напитком, а й безліччю смаколиків і ласощів.

В самому серці міста на вулиці Кобилянській, 47 на вас чекає затишне і незвичайне місце – «Віденська кав’ярня».  Відвідувачі кажуть, що тут дуже смачна кава, неземні десерти, а жива музика відкриває потаємні двері у серця кожного. Інтер’єр закладу переносить у казкову й затишну атмосферу.  Персонал привітний та людяний і знає свою та любить свою справу. Кожна чашка кави зроблена та подається з любов’ю.

Детальніше...
 
Кафедральний Собор Святого Духа
Понеділок, 15 жовтня 2018, 21:32

Кафедральний Собор Святого Духа або він ще має назву Свято-Духівський собор. Він знаходиться у самому центрі міста Чернівці на Соборній площі.

Забудовництво собору почалось у середині 19 століття. Люди, які будували храм, мали надзвичайно цікаві імена, цим самим і привертали до себе увагу.  Будівництво зайняло доволі багато часу, аж 20 років, і вже у 1864 році Кафедральний собор був освячений митрополитом  Євгеном Гакманом. Не дивлячись на освяту, внутрішні роботи продовжувалися протягом 30 років. Так, ще у 90-х роках XIX століття стіни храму розписували наймані віденськи художники.

У 60-х роках XX століття настав неприємний час для освіченного місця. За політичних втручань собор закрили, а все, що було всередині, розікрали, знищили та порозмивали малюнки на стінах. Собор пройшов реалізацію та був знову відкритий у 1989 році. На разі існує інформація, що храм хочуть перефарбувати, тим самим «надати» йому нове життя, так як будівля стара та має тріщини і по троху руйнується з середини.

Детальніше...
 
Формаркет Чернівці
Середа, 04 лютого 2015, 18:57

Історія магазину «Формаркет» в місті Чернівці дуже довгісна. На місці Формаркету у Чернівцях раніше стояв звичайнісінький ринок, на якому продавали: продукти харчування, побутову хімію, одяг та інші речі. Ринок був звичайним – металеві контейнери, дерев’яні стелажі під відкритим небом. І ось людям запропонували вкласти гроші в будівлю, яка на сьогоднішній день процвітає. Але тоді, будівництво такого великого торговельного комплексу тянулося дуже довго. Люди вкладували свої кошти десяток років, коли не хватало ще вкладували і ще. Настав час, коли будівлю торговельного комплексу «Формаркет» було завершено. Нарешті люди почали звозити туди свої товари і торгувати ними. В основному це товари та послуги такі, як: продукти харчування, побутова хімія, побутова техніка, фрукти та овочі, м’ясний павільйон, молочний павільйон, перукарня, банки та банкомати, золото та срібло, стильний одяг та взуття, кафе та закусочні та всі найрізноманітніші магазинчики.

Детальніше...
 
ТЦ Майдан Чернівці
Середа, 04 лютого 2015, 18:55

Великий та зручний паркінг для автомобілей, добре облаштовані скамійки біля торговельного комплексу, належна охорона, таксофон на випадок, якщо скінчилися гроші на мобільному рахунку, добре освітлення та служба таксі, яка завжди чекає на Вас. Так, все це можна знайти на вулицці Героїв Майдану, 71 в місті Чернівці, у сучасному торговельному комплексі ТЦ «Майдан».

Торговельний центр Майдан в Чернівцях був построєний по сучасним концепціям, які притаманні регіональним торговим центрам в 2003 році. Торговий центр Майдан не має саме якоїсь конкретної спеціалізації, він пропонує клієнту найрізноманітніші товари: продукти харчування,  побутову хімію, одяг від дизайнерів, окуляри, золото та срібло суші-бар, іграшковий магазин для малечі, аптеку, банк, кав’ярню, хімчистку, меблі, солярій тощо.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3
Топ 15 підприємствПереглянути всі >
ПідприємствоКатегоріяПереглядів
1Power Man тел.: 0503747433Спортивне харчування50069
2Пасажирські перевезення Чернівці-Київ-Бориспіль тел.: 098 665 52 33 , 099 234 34 77 (Олег, Андрій)Автобусні перевезення20160
3Торгівельна мережа “Колос” м'ясний ряд тел.: 54-33-68Харчування14593
4АВІАТУР, КП тел.: 7-24-81Авіакомпанії12770
5ТзОВ «Європроектшляхбуд» тел.: 585757, моб. +380673722628 - директор, моб. +380505586277 – гол.інженер Будівельні роботи11874
6ТОВ "Лідер-Трейдинг" тел.: 904-128, 904-127, 067 372 62 96, 050 374 13 86Канцтовари6730
7"Аполон тревел", туроператор тел.: 58-53-51, 58-44-62, 050-434-74-94Туризм6018
8ГІНЕЯ, АКУШЕРСЬКО-ГІНЕКОЛОГІЧНА КЛІНІКА, ТОВ тел.: 57-75-42Гінекологія, акушерство5549
9ГОСТИННИЙ ДВІР тел.: (050) 434-23-00, (095) 882-72-41Вантажні перевезення5350
10Контейнер №2 тел.: 50560Одяг5229
11"TUI", турагенція тел.: 57-72-22, 099-444-77-77, 097-077-76-31Туризм5104
12Оптовий склад тел.: 0953270145Подарунки5075
13КАМЕРТОН, МАГАЗИН-САЛОН № 301 (ТЦ "Формаркет") тел.: 90-40-14, (050) 968-24-18Музичні інструменти4879
14"Альфа-Аеротурсервіс", туристична компанія тел.: 55-57-70, 55-57-71Туризм4723
15ПРОФЕСІЙНЕ ПЕРЕОБЛАДНАННЯ МІКРОАВТОБУСІВ тел.: 57-56-04Запчастини4593

Найцікавіше в місті

В даному розділі Ви знайдете інформацію про визначні місця Чернівців, дізнаєтеся про історію Буковинського краю, зможете порівняти миттєвості минулого з сьогоденням у розділі "Вчора та сьогодні". Цікавою буде інформація про Резиденцію буковинських митрополотів, площі Чернівці, чернівецькі парки та сквери. В даному розділі ви можете знайти детальну інформацію про місто Чернівці та його історію. Романтичні місця міста закохують у себе всіх. Варто відзначити, що цікаве про Чернівці поруч, варто просто трішки почитати і ви зможете пізнати своє рідне місто заново. Також тут зібрана інформація про Чернівці для туристів. Що подивитися в Чернівцях? Куди піти? Що відвідати?