Концерт продюсерського центру "Talant Music"

8 березня в Депо-центрі відбудеться концерт продюсерського центру "Talant Music" до дня всіх ЖІНОК, початок якого о 15.00.8 березня в Депо-центрі відбудеться концерт продюсерського центру "Talant Music" до дня всіх ЖІНОК, початок якого о 15.00.

В ньому приймуть участь молоді пісенні таланти нашого міста Чернівці...

Всі бажаючі можуть прийти і насолодитися хорошою музикою.

Вхід вільний.

 

8 березня в Депо-центрі відбудеться концерт продюсерського центру "Talant Music" до дня всіх ЖІНОК, початок якого о 15.00. 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.