Новини
Легалізація заробітної плати залишається одним із найактуальніших проблем Буковини PDF Друк
Четвер, 29 січня 2015, 16:56

легалізація грошейЛегалізація заробітної плати залишається одним із найактуальніших питань сьогодення. Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок. Тобто, якщо працівнику нарахована заробітна плата не менше законодавчо встановленого мінімального рівня  і з неї сплачено страхові внески до Пенсійного фонду України (а з 01.01.2011 року – єдиний соціальний внесок відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»), то такий місяць повністю зараховується в страховий стаж і заробітна плата за цей місяць враховується при обчисленні пенсії.

Однак, чимало роботодавців просто ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і змушують найманих робітників працювати на невелику зарплату, а часом зовсім не декларуючи оплату їхньої праці. Бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам зарплату в «конвертах». У цьому випадку мова йде про «тіньові» заробітки, з яких не сплачуються податки і внески. В результаті, погодившись на одержання зарплати в «конвертах», більшість людей не задумується, що свідомо обкрадають самі себе.

 
Днями невідомі пошкодили зірку Ані Лорак, а сьогодні вночі вона взагалі зникла PDF Друк
Четвер, 29 січня 2015, 16:53

У Чернівцях з центральної площі вкрали зірку Ані Лорак. Тепер там велика дірка.

За словами працівників парковки, що біля театру ім. О. Кобилянської, пропажу вони помітили 29 січня вранці, коли прийшли на роботу.

Нещодавно невідомі пошкодили зірку співачки, а сьогодні вночі вона взагалі зникла.

 
Невідома доля трьох буковинських “кіборгів”, серед них Володимир Бузенко PDF Друк
Вівторок, 27 січня 2015, 22:02

В обласному військовому комісаріаті повідомили про те, що перевіряють інформацію про трьох буковинських військових, які захищали Донецький аеропорт. Наразі їхня доля не відома.

- У нас є три особи, по яким перевіряється офіційна інформація, – розповідає обласний військовий комісар. – Один мешканець Сторожинецького району, один Хотинського і один Кельменецького. Їх немає у списках вбитих. Щодо полону інформація уточнюється. У Дніпропетровській лікарні є багато таких, які перебувають у важкому стані, без свідомості. Можливо, хтось є серед них. Тому поки що ці особи офіційно не визнані ні вбитими, ні полоненими, ні безвісти пропавшими. Як тільки по них з’явиться якась офіційна інформація, ми обов’язково повідомимо, – повідомив Віталій Чурай.

Серед трьох “кіборгів”, з якими втрачено зв’язок – Володимир Бузенко, приблизно 26 років, з Великого Кучурова Чернівецької області! Останній час був в районі Донецького аеропорту, після штурму на зв’язок більше не виходив. Служив у складі 80-ї бригади, 3-й батальйон, 7-ма рота. Позивний — «Італьянець». Рідні вдячні за будь яку інформацію!!!!

Особливі прикмети: Зріст 182-185, вага до 100 кілограм, колір очей світло коричневий. Над правим вухом велика родимка. На зап’ясті правої руки та попереку помітні невеликі рубці округлої форми.

 

 
Банк «Надра» навчає школярів і студентів примножувати свій капітал PDF Друк
Четвер, 22 січня 2015, 13:45

навчання школярівБанк «Надра» підбиває проміжні підсумки навчальної програми з підвищення рівня фінансової грамотності студентів і школярів. За три місяці реалізації програми сотні учнів старших класів, студентів технікумів і вузів із більш ніж 30 навчальних закладів по всій Україні дізналися, як правильно складати сімейний бюджет і керувати своїми фінансами, як зберегти і примножити власний капітал.

Фінансові уроки розробило Управління бізнес-навчання банку «Надра», фахівці якого надають працівникам фінустанови можливість постійно здобувати знання, необхідні для успішного виконання поточних і перспективних професійних завдань.

 
Юрій Андрухович презентуватиме у Чернівцях «Фантомаса» PDF Друк
Четвер, 22 січня 2015, 13:04

андрухович в ЧернівцяхУ четвер, 29 січня о 20:30 у Літературному целанівському центрі (м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 51) відбудеться презентація нової книжки письменника, есеїста і перекладача Юрія Андруховича «Тут похований Фантомас». Модератор – Олександр Бойченко.

Вхід вільний.

Книжки можна буде придбати під час заходу.

«ТСН-ки – це колонки, із якими Юрій Андрухович раз на тиждень виступає на сайті tsn.ua «Телевізійної служби новин» каналу «1+1».

 
 
Самые комфортные города для проживания PDF Друк
Четвер, 22 січня 2015, 12:27

театральна площа чернівціЕжегодно во всем мире, и в каждой стране по отдельности проводятся исследования на определение самого комфортного города для проживания. Эти исследования больше напоминают конкурс популярности, так как существует определённый набор критериев, изучая которые независимые эксперты выставляют балы, и потом их суммируют.

Таким образом, лучшими мировыми городами для проживания стали: австралийский Мельбурн, австрийская Вена,  и далее три канадских города – Ванкувер, Торонто и Калгари. Эти мегаполисы каждый год привлекают все больше и больше переселенцев, которые находятся в поиске более комфортной жизни.

 
Тепер пенсію будуть обчислюватив розмірі 60% заробітної плати PDF Друк
Середа, 21 січня 2015, 17:50

копійки пенсіяЗ прийняттям Закону України "Про  внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" (далі - Закон) від 28 грудня 2014 року №76-VІІІ, відбулись зміни в частині пенсійного забезпечення, які торкнулися, зокрема Законів України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про статус народного депутата України", "Про судоустрій і статус суддів", "Про наукову та науково-технічну діяльність", повідомли в Прес-службі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Внаслідок змін передбачених в Законі всі спеціальні пенсії (щомісячне довічне грошове утримання) відповідно до зазначених вище законів, за заявами про їх призначення або перерахунок, що надійшли починаючи з 1 січня 2015 року, будуть обчислюватись в розмірі 60% заробітної плати (грошового утримання).

 
Чи відповідають новій програмі підручники з математики Мерзляка А.Г.? PDF Друк
Середа, 21 січня 2015, 12:00

Підручники автора А.Г. МерзлякМерзляк Аркадій Григорович є автором більш ніж 40 шкільних підручників з математики, алгебри, геометрії, які призначені для учнів 5-11 класів. Це відомий в колах українських освітян вчитель-методист вищої категорії, який завжди прагне викликати інтерес молоді до математичної науки. Він викладає математику в Києво-Печерському ліцеї «Лідер» і паралельно продовжує роботу по створенню нових корисних та дуже цікавих книжок.

Авторству Мерзляка А.Г. належать не тільки підручники, а також посібники і робочі зошити з математики.

Підручники А. Мерзляка видаються відповідно до Держстандарту загальної середньої освіти, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392. А саме, забезпечують: спрямованість навчально-виховного процесу для розвитку умінь і навичок кожної особистості; застосування на практиці здобутих, в процесі навчання, знань з різних навчальних предметів; успішну адаптацію людини в соціумі, професійну самореалізацію, формування здібностей до колективної діяльності та самоосвіти.

Як правило, вони складаються з кількох розділів, вступного слова, різнорівневих задач, вправ для повторення, відповідей, предметного покажчика, додатків.

 
У Чернівцях пройде черговий кастинг на шоу «Розсміши коміка» PDF Друк
Вівторок, 20 січня 2015, 17:26

"Розсміши коміка" - народна розважальна програма, в якій будь-яка людина, що володіє комічним талантом, має можливість заробити непогані гроші.

Відбори на новий сезон популярного шоу країни пройдуть в 16 містах, в тому числі і у Чернівцях. Спробувати свої сили наші гумористи зможуть 25 січня, у готелі Буковина (вул. Головна, 141), повідомляє Vsemisto.info.

Взяти участь у шоу може кожен (тому дане телевізійне шоу можна вважати шоу талантів). Для цього треба завітати у зазначений день на кастинг і вдало його пройти. Після цього учасник запрошується на сцену. Мета — змусити членів журі (Володимира Зеленського та Євгена Кошового) засміятись або хоча б посміхнутись. Це зробити необхідно протягом однієї хвилини.

 
На Буковині учні декламували твори відомого румунського поета PDF Друк
Вівторок, 20 січня 2015, 16:33

девушка с книгойДнями на базі  Чернівецької гімназії  №6 Чернівецької міської ради у рамках літературно-мистецьких заходів з нагоди відзначення 165-ої річниці з дня народження  Міхая Емінеску провели Обласний учнівський конкурс юних декламаторів творів відомого румунського поета.

За наказом  Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, у конкурсі взяли участь 23 учасники. Серед конкурсантів – учні 5-11 класів шкіл з румунською мовою навчання Герцаївського, Глибоцького, Новоселицького, Сторожинецького районів; гімназії № 6, ЗОШ № 10, 13, 17 міста Чернівці, а також учні Колінковецького НВК Хотинського району.

Учасників конкурсу привітали Генеральний Консул Румунії у Чернівцях Елеонора Молдован, заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Тодорюк Світлана Сильвестрівна, методист науково-методичного центру суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО Говорнян Лілія Серафимівна.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 174