Новини
Чернівецькі депутати скинулись грошима військовим, задіяним в зоні АТО PDF Друк
П'ятниця, 01 серпня 2014, 11:48

Сесія Чернівецької міської ради дозволила МТК «Калинівський ринок» надати благодійну допомогу для здійснення матеріально-технічного забезпечення військовим, задіяним в зоні АТО, у сумі 300 тисяч гривень.Сесія Чернівецької міської ради дозволила МТК «Калинівський ринок» надати благодійну допомогу для здійснення матеріально-технічного забезпечення військовим, задіяним в зоні АТО, у сумі 300 тисяч гривень, повідомляє Vsemisto.info.

Депутатська група «Єдність» (депутати Михайло Гросу, В’ячеслав Кишлярук, Іван Боднар, Володимир Жаровський, Наталія Савка, Ігор Баскевич, Олег Вікнянський) зібрала на закупівлю амуніції для військових 50 тисяч гривень, депутатська фракція «Наша Україна» (депутати Валерій Чинуш, Василь Максимюк, Дмитро Сірман, Володимир Бешлей, Степан Ленігевич) - 20 тисяч гривень.

 
В Чернівцях надрукують книжку польського письменника PDF Друк
Четвер, 31 липня 2014, 20:25

Наприкінці серпня у чернівецькому видавництві «Книги-ХХІ» побачить світ збірка концтабірних оповідань народженого в Житомирі польського письменника Тадеуша Боровського (1922-1951) під назвою «У нас, в Аушвіці...».Наприкінці серпня у чернівецькому видавництві «Книги-ХХІ» побачить світ збірка концтабірних оповідань народженого в Житомирі польського письменника Тадеуша Боровського (1922-1951) під назвою «У нас, в Аушвіці...», повідомляє Vsemisto.info.

Після репатріації в 1932 році його родина оселилась у Варшаві. Там, в умовах німецької окупації, Тадеуш Боровський розпочав літературну діяльність, видавши в підпіллі свою першу збірку віршів «Будь-де земля...». 1943 року він був арештований і потрапив до табірного комплексу Аушвіц-Біркенау. Перебування в таборах (після Аушвіца були ще Даутмерген і Дахау) перетворило Боровського з поета-початківця на геніального прозаїка, який вирішив донести до читачів найгіркішу правду про поведінку людини за колючим дротом. На думку дослідників, ні з погляду відвертості, ні за рівнем художньої майстерності, з якою Боровський висловлює цю правду, його оповідання не мають аналогів у світовій літературі на табірну тему.

 
Футболу в Чернівцях бути... PDF Друк
Четвер, 31 липня 2014, 11:33

ФСК "Буковина" буде збережений. Про це йшлося нана зустрічі міського голови Олексія Каспрука з керівниками підприємств міста, повідомляє секторі нформації та зв'язків згромадськістю міської ради.Футболу в Чернівцях бути...ФСК "Буковина" буде збережений. Про це йшлося нана зустрічі міського голови Олексія Каспрука з керівниками підприємств міста, повідомляє секторі нформації та зв'язків згромадськістю міської ради.

Підприємці доручили міському голові ініціювати перед депутатами міської ради рішення про створення комунального підприємства "Футбольно-спортивний клуб "Буковина", яке зможе самостійно забезпечувати функціонування клубу, залучити досвідчених менеджерів для розвитку його інфраструктури. Звернуто увагу, що досвід створення такого комунального підприємства є у Тернополі і його варто більш уважно вивчити, повідомляє Vsemisto.info.

Відзначено, що цей футбольний сезон клуб буде ще грати у формі громадської організації, як це передбачено атестацією. Для успішного виступу команди у цьогорічному чемпіонаті клубу терміново потрібна фінансова підтримка. З метою надання такої допомоги керівники підприємств погодилися взяти на утримання футболістів та головного тренера команди.

 
В місті проведуть змагання із стрітболу PDF Друк
Середа, 30 липня 2014, 21:52

3 серпня Чернівці прийматимуть черговий відбірковий етап Української Стрітбольної Ліги 3х3 "BC Striba Cup", повідомляє Vsemisto.

Організатори турніру: БК Стріба, Спорт для всіх, ВГО "УСЛ 3х3".

Місце проведення: м.Чернівці вул. Воробкевича 6

Початок турніру: 11:00

Підтвердження онлайн-заявок та реєстрація: 10:00-10:30

В програмі:

- 3 на 3 (чоловічі, жіночі, змішані, команди) – відбірковий турнір УСЛ 3х3

- 3 на 3 (юнацькі команди, гравці 1998 року народження та молодші)

- конкурс триочкових кидків

 
Хто виступатиме на Обнова Фест 2014? PDF Друк
Середа, 30 липня 2014, 12:33

Етнодуховний фестиваль «Обнова-фест», який вже кілька років поспіль проводять у Чернівцях, цьогоріч відбудеться 24 серпня. Присвячений він буде пам’яті українських героїв, розповів один із організаторів дійства Мар’ян Лазарук.

- Рішення відтермінувати фестиваль прийняли через ситуацію в Україні. Не можемо ризикувати безпекою учасників та відвідувачів, та й настрій поки, погодьтесь, не фестивальний. Віримо, що до 24 серпня - Дня Незалежності - все зміниться на краще, - каже Мар'ян Лазарук.

Зазначимо, цього року «Обнова-фест» відбудеться вже всьоме. Організатори обіцяють як завжди насичену програму і добрячий заряд патріотизму та позитиву.

На вечірній сцені фестивалю виступатимуть такі виконавці:

 
 
На озерах чернівчанам пропонують новий вид розваг PDF Друк
Вівторок, 29 липня 2014, 12:40

Віднедавна у відвідувачів парку «Жовтневий» з’явилася нагода покататися на катамаранах. Одна година катання вартує 40 гривень, 20 хвилин – 20 гривень. За розвагами городян на воді у парку стежать рятувальники, повідомляє Vsemisto.info.

- У парку немає грошей, щоб купувати катамарани, тож уклали угоду з підприємцем. Він має три катамарани та рятувальні жилети, у котрі одягає усіх охочих покататися, - каже директор парку «Жовтневий» Микола Строкань.

Окрім того, за розвагами на воді стежать рятувальники. Однак у озерах парку купатися не можна.

 
«Станіславському феномену» провели екскурсію та познайомили з письменниками PDF Друк
Понеділок, 28 липня 2014, 14:54

27-го липня учасники першої резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен» Ірина Роік та Роман Повзик відвідали Чернівці, повідомляє Vsemisto.info.

Молоді митці представляють Кривий Ріг і Полтаву. «Феномени» (як лагідно називаються резиденти «Станіславського феномену») відвідали Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Єврейське кладовище і взагалі все старе місто Чернівців з його історичними пам’ятками.

Роман й Ірина були в захваті від міста і впевнені, що ще не раз сюди повернуться знову.

У Чернівцях «феномени» зустрілися і мали цікаву розмову про українську літературу з публіцистом і редактором Олександром Бойченком. До того в рамках резиденції молоді митці знайомилися з письменниками Тарасом Прохаськом, Юрком Іздриком, Володимиром Єшкілєвим, Юрієм Андруховичем, Галиною Петросаняк, продюсером Олегом «Мохом» Гнатівим, фотографом Ростиславом Шпуком.

 
Сепаратисти пишуть, що на Буковині військові окружають кафе та кінотеатри і всіх мобілізують PDF Друк
Понеділок, 28 липня 2014, 10:26

Про Чернівецьку область згадали у «терористично-сепаратиському пабліку» «Сводки от ополчения Новороссии».

За інформацією авторів групи у соціальній мережі (від 27 липня), «у Вижницькому, Сторожинецькому, Глибоцькому та Кельменецькому районах все окружили військові, рух по дорогам районів заборонено. Також заборонено виїздити зі своїх населених пунктів. Військові прочісують всі села і мобілізують всіх підряд!», цитують повідомлення на Vsemisto.info.

-    Судя по движухе, готовят что-то грандиозное. Девочки из этих областей у нас работают, перезвонили домой пять минут назад, все еще хуже - кинотеатры и кафе окружают и забирают всех! – повідомляють у групі ВК.

 
До Чернівців завітають «феномени» PDF Друк
Неділя, 27 липня 2014, 13:06

Учасники першої резиденції «Станіславський феномен» для молодих україномовних письменників Ірина Роік та Роман Повзик завітають до нашого міста, повідомили організатори заходу, повідомляє Vsemisto.info.

Ці двоє молодих україномовних письменників представляють Кривий Ріг і Полтаву. Вже майже місяць вони перебувають у Івано-Франківську, знайомлячись з його історією, архітектурою, літературою і творчими людьми.

Зокрема, резиденти зустрічалися з письменниками Тарасом Прохаськом, Юрком Іздриком, Володимиром Єшкілєвим, Юрієм Андруховичем, Галиною Петросаняк, продюсером Олегом «Мохом» Гнатівим, фотографом Ростиславом Шпуком.

Але не весь час резидентів чітко розпланований – вони мають право коригувати своє перебування, тому самостійно вирішили завітати на день до Чернівців, 27 липня, щоби ближче познайомитися з його принадами.

 
Дізнайтеся про міфи та легенди нашого міста PDF Друк
Субота, 26 липня 2014, 13:06

Дізнайтеся про міфи та легенди нашого міста ЧернівціУ неділю, 27 липня, в рамках проведення Всеукраїнського руху "Відкрий Україну" відбудеться недільна безкоштовна піша екскурсія історичною частиною міста "Чернівці - місто моєї любові". Про це повідомляє Департамент економіки Чернівецької міської ради.

Під час екскурсії всі охочі зможуть оглянути визначні архітектурні пам’ятки міста, почути цікаві розповіді, ознайомитися з національними традиціями, дізнатися про відомих та видатних чернівчан. А також дізнатися про міфи та легенди, пов’язані з міськими будівлями та архітектурини комплексами, повідомляє Vsemisto.info.

Екскурсанти зможуть зробити фото на пам’ять, придбати сувеніри та продукцію буковинських народних майстрів.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 151