Новини
Лише третина кандидатів у депутати оприлюднили рівень статків PDF Друк
П'ятниця, 24 жовтня 2014, 12:05

Статки депутатівЛише 36% кандидатів у народні депутати по Чернівецькій області оприлюднили факти своєї біографії та рівень статків

За тиждень до позачергових парламентських виборів 2014 Громадський рух ЧЕСНО оприлюднив дослідження щодо прозорості кандидатів у народні депутати за партійними списками та у мажоритарних округах. Виявилось, що лише 36% кандидатів по Чернівецькій області оприлюднили свою біографію або декларацію про доходи за 2013 рік.

Згідно дослідження Руху ЧЕСНО, 21із 58 зареєстрованих кандидатів у одномандатних виборчих округах Чернівецької області частково розкрили інформацію про себе на сайті партії або надали її на запит. Крім того, одинкандидат-самовисуванець по Чернівецькій області голосував за «диктаторський закон» 16 січня,  натомість жоден із претендентів на крісло в Парламенті VIII скликання на сьогодні не виступає фігурантом антикорупційних розслідувань.

 
Росіянам злили список особового складу військової частини з Чернівців PDF Друк
П'ятниця, 24 жовтня 2014, 10:37

Армія УкраїниНа Буковині СБУ розслідує, яким чином конфіденційна інформація потрапила в мережу інтернет

Служба безпеки України здійснює розслідування у кримінальному провадженні за фактом публікації в мережі інтернет конфіденційної інформації, що є власністю держави.

Встановлено, що в період з червня по вересень 2014 року невідомі особи за попередньою змовою зібрали та передали іноземній установі, а саме хостинг-провайдеру «Sprinthost», що зареєстрований та розташований в м.Санкт-Петербурзі Російської Федерації, список особового складу (понад 500 осіб) військової частини, постійне місце дислокації якої – м.Чернівці, повідомляє Vsemisto.info.

 
Как изменились цены на рынке недвижимости в Украине? PDF Друк
Середа, 22 жовтня 2014, 16:26

недвижимость в ЧерновцахЦены на жилье во многий областях Украины продолжают расти.  Только за последнюю неделю в больших городах поднялась стоимость. Самая высокая цена в Николаеве и Одессе – тут за квадратный метр однокомнатной квартиры просят не меньше 1 000 долларов. В Житомире самые низкие цены – за тот же метр почти 700 долларов. В остальных же городах цены на продажу возросли примерно на 0.6%, но не больше, чем на 1%.

Харьковские и Днепропетровские цены еще не достигли тысячи, а вот Виннице, Запорожье и Львове даже меньше 900 долларов.

Так же и с арендой. Как сообщает Vsemisto.info за однокомнатную квартиру в Одессе нужно заплатить не меньше 3 000 гривен, в то время как в Хмельницком примерно 1 800. В остальных городах, в частности Львове, Виннице и Днепропетровске сумма аренды не мене 2 000 гривен.

 
Олексій Каспрук потрапив до 5 найбільш ефективних міських голів PDF Друк
Середа, 22 жовтня 2014, 14:38

Науковці підсумували розвиток місцевого самоврядування у містах України та визначили п’ять найбільш ефективних міських голів за період 2010-2014 років.

Дослідження проводилося науковцями факультетів соціології та психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Центром політичних та інформаційних технологій «Демократія і розвиток» на замовлення ТОВ «ІНМАРК» – Інформація та маркетинг».

Так, під час складання рейтингу виокремили найкращі міста України за основними критеріями: благоустрій міста, міграція до міста, забезпечення житлом працівників соціальних сфер – медиків та вчителів, демографічна ситуація, кількість інфраструктурних об'єктів, обсяги залучених інвестицій, екологічні аспекти, за період 2010-2014 рр.

 
Благодійний аукціон робіт художника Ярослава Баланецького «Поділись теплом з солдатом» PDF Друк
Середа, 22 жовтня 2014, 10:44

У ці непрості і тривожні дні жовтня нас об’єднує Осінь, Музика, Живопис, Щедрість та готовність творити Добро. Волонтерська організація «Буковина – українському війську» та Клуб «Успішна Чернівчанка» запрошують на благодійний аукціон робіт художника Ярослава Баланецького «Поділись теплом з солдатом"».

Підтримаємо тих, хто зараз захищає нашу з вами Осінь. Чернівці – це єднання Щедрих сердець – заради ХОРОБРИХ СЕРДЕЦЬ.

Місце: готельно-ресторанний комплекс «Георг Палац».

 
 
Особливості пересування громадським транспортом у Чернівцях PDF Друк
Вівторок, 21 жовтня 2014, 10:42

грязный тролейбусЗовсім нещодавно проїзд у міському чернівецькому тролейбусі виріс на 25 копійок. Тепер для того, щоб добратися до місця свого призначення чернівчани будуть сплачувати 1 гривню 50 копійок. Ріст цін в умовах, яких перебуває зараз Україна, вже нікого не дивує. Проте редакція vsemisto.info хоче порушити інше питання, саме якість проїзду.

Це питання є вкрай важливим. Часто ми стаємо заручниками недбалості персоналу, що обслуговує наш проїзд. Бути голослівними не маємо наміру. Опишемо конкретну ситуацію. Проїжджаючи в одному з тролейбусів міста стали очевидцями недбалості людей. Одне сидіння, одразу навпроти місця для кондуктора, було забруднене. Очевидно хтось поставив нечисті сумки на нього. Проте кондуктор не прийняв мір і не виправив цього. На наше запитання, хто повинен слідкувати за чистотою у громадському транспорті, ми отримали не зовсім люб’язну відповідь: «Ті, хто забруднюють. Я НЕ зобов’язана за цим слідкувати».

Нам здається, що така ситуація є досить типовою для нашого транспорту. На наступній зупинці люду в тролейбусі побільшало. Зайшов чоловік старшого віку та власною хустинкою витер сидіння, сівши на те місце. Повторно поставлене питання до кондуктора чи вважає вона це правильним, зіштовхнуло нас з її неввічливою та грубою відповіддю з тим же переконанням, що вона не зобов’язана слідкувати за чистотою. Старша людина просто з сумом подивилася на молоду особу (кондуктора) та сказала, що так не правильно себе вести. Проблему, котру хочеться підняти, вкрай болюча і стосується вона двох аспектів:

 
Прокуратура повернула землю територіальній громаді PDF Друк
Понеділок, 20 жовтня 2014, 10:10

резать землюПрокуратура через суд повернула земельну ділянку територіальній громаді

Прокуратура Сокирянського району Чернівецької області в інтересах держави звернулась до Господарського суду Чернівецької області  з позовною заявою до Сербічанської сільської ради та фермерського господарства «Тимко» з вимогою скасувати рішення сесії Сербичанської сільської ради від 03.09.2009 р. №20/21-09, за  яким фермерському господарству незаконно надали в оренду державні землі та визнати недійсним договір оренди земельної ділянки. Ціна позову сягає більше 700 тис. грн.

 
Студентство Чернівців поспілкувалися із письменником, музикантом та арт-блогером Марком Лівіним PDF Друк
Субота, 18 жовтня 2014, 15:08

17 жовтня студентство Чернівців отримало можливість поспілкуватися з улюбленцем сучасної молоді – письменником, музикантом та арт-блогером Марком Лівіним, який завітав у гості, щоб презентувати свою нову книгу під назвою «Життя та інша хімія».

Зустріч від першої секунди та до самого кінця була захоплюючою. Юний письменник з’явився без модератора,  щоб, як пояснив сам Марк,  перетворити її на затишне та відкрите спілкування із молоддю без посередників, офіціозу та зайвої помпезності.  Безсумнівно, задум Лівіна спрацював, адже кожен присутній у залі одразу зрозумів, що хлопець з такою блискучою харизмою зможе вміло керувати величезною аудиторією самотуж. До-речі кількість прихильників, очевидно, вразила самого письменника. Тому, вже за хорошою традицією,  година спілкування почалася з…ні, не з презентації книги, а з групового «селфі».

 
Футбольний турнір серед профтехучилищ PDF Друк
П'ятниця, 17 жовтня 2014, 16:00

16 жовтня 2014 року на стадіоні «Юність» завершились фінальні змагання з футболу Х1 спортивних ігор учнівської молоді, в яких взяли участь 14 команд.

Попередні змагання проходили в чотирьох підгрупах. Після закінчення попередніх  було проведено фінальні змагання. Переможцями змагань стали вихованці вищого професійного училища радіоелектроніки (тренер Цурик Б.Ю.). Срібло вибороли юнаки професійного ліцею залізничного транспорту, третє представники професійного ліцею автомобільного сервісу.

Гідну конкуренцію в  змаганнях склали команди  вищого комерційного училища Київського національного торгівельно-економічного університету, вище професійне художнє училище № 5, Глибоцький професійний ліцей.

 
Художник Іван Миколайович Гемері в дитсадочок PDF Друк
П'ятниця, 17 жовтня 2014, 15:50

В ДНЗ №10 «Попелюшка» м. Чернівців відбулася зустріч, присвячена Дню художника, на яку був запрошений високопрофесійний чернівецький художник Іван Миколайович Гемері. Зустріч розпочали уривком з вірша Ліни Костенко:

Красива осінь вишиває клени

Червоним, жовтим, срібним, золотим.

А листя просить: – Виший нас зеленим!

Ми ще побудем, ще не облетим.

Хтось творить красу словом, хтось - звуком, а хтось - кольорами.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 164