Новини Чернівців ‒ свіжі новини міста Чернівці на порталі ВсеМісто
І знову контрабанда у Чернівцях
П'ятниця, 09 грудня 2016, 17:43

Усе більше людей прагнуть наживи на незаконних оборудках. І ось, знову чоловіки вирішили перевезти через кордон цигарки у величезній кількості.

На Буковині все ще тривають посилені заходи протидії протиправній діяльності, яка пов’язана із незаконним переміщенням тютюнових виробів через кордон.  Сьогодні, дев’ятого грудня, рано вранці, недалеко від населеного пункту, яке називається «Руська»,  було затримано автомобіль, у якому невідомі перевозили близько сорока ящиків із тютюновими виробами, марки «Ашіма» та «Марбле.

Правду кажучи, охоронці були попередньо повідомлені про цей автомобіль,  адже володіли інформацією від оперативників. Правоохоронцям довелось зробити попереджувальний постріл в небо, щоб водій та його пасажир не змогли здійснити спробу втечі.

Автомобіль із контрабандою було передано працівникам Національної Поліції. Щодо чоловіків, які незаконно перевозили тютюнові вироби, то їм грозить покарання у вигляді штрафу чи позбавлення  волі. Приблизна сума порушення встановлюється.

 
Вижницький депутат від «Свободи», обманув АТОВця
П'ятниця, 09 грудня 2016, 16:59

Пан Юрій, із Вижниці, перед поїздкою в зону АТО вирішив переписати на свого сина будинок, у якому він проживав. Зробивши усі документи, чоловік поїхав. Але, по приїзду, син, до рідної домівки не впустив та ще й побив рідного батька. Чоловік, залишившись без дому, вирішив розірвати угоду про дарування, та із цією проблемою звернувся до місцевого адвоката Максима Бахтєєва.

Адвокат, який за сумісництвом депутат місцевої ради від «Свободи», запевнив чоловіка,  що допоможе йому вирішити проблему, але, звісно, після того, як Юрій оплатить його адвокатські послуги. Чоловіки погодили між собою усі питання, Бахтєєву надійшла оплата. Та, Юрій, участинк АТО говорить, що проблему так і не було вирішено. А гроші, адвокат повертати не хоче, і взагалі не йде на діалог.

АТОвець запевняє, що його ошукали, та розповідає, що  людей, яких ошукав цей адвокат уже близько семи. І у них ситуації схожі.

До слова, мер Вижниці проінформований щодо цієї справи, і казав, що мав особисту розмову із адвокатом, та питання було вичерпано, але, жодних коштів повернено не було. Сам Бахтєєв, в інтерв’ю розповідає, що він взяв оплату за надані послуги, які виконав. Щодо того, що саме він зробив, коментарів не дає, адже запевняє, що інформація конфіденційна.

 
В Чернівцях порівнюють спортзали
П'ятниця, 09 грудня 2016, 13:18

У місті Чернівці, як і по всій Україні останнім часом популяризували заняття спортом в модний спортзалах. Проте, як обрати свій та як повести час з користю? Відгуки про спортзали міста збирали журналісти.

В Чернівцях є досить багато залів, проте деякі з них найпопулярніші. По опитуванню перше місце зайняв клуб «Спорт Лайф». Він набрав найбільше голосів в опитуванні, проте відгуки не дуже хороші. Люди розповідають, що все було класно, коли лише почав працювати новий зал. Як тільки пройшло трішки часу, в залі дуже багато людей. Також на деяких тренажерах висить вивіска, що вони на ремонті. До того ж ввечері після закінчення основної маси робочих графіків в 6 годині групових тренувань немає, а на 7 годину збирається величезна купа людей. Тренера не видно і не чути з кінця коридору, де змушені стелити килимки бажаючі займатись.

Детальніше...
 
У Чернівецькій області правоохоронці викрили нелегальний видобуток гравію
Четвер, 08 грудня 2016, 17:03

На території річки Прут, де знаходиться природоохоронна територія, співробітники Служби Безпеки України викрили осіб, що займались нелегальним видобутком гравію у промислових масштабах.

Техніка, на яку не було ніяких дозволів чи ліцензій, щовечора, села Магала, Новоселицького району, щодоби видобувала та вивозила гравій.  Близько тони матеріалу зловмисникам вдалось видобути та реалізувати.

Як раніше повідомлялось, сума збитків, які спричинені невідомими може становити близько ста тисяч гривень.

Спіробітники Служби Безпеки вилучили близько п’яти  одиниць важкої техніки, яка вартує близько півтори мільйона гривень. Усю техніку відправлено на штрафплощадку. Уже відкрито кримінальне провадження та ведеться досудове розслідування. Зазначається, що саме цю групу копачів попередньо було затримано, цього року, за аналогічне правопорушення.

 
Новітня котельня на біопаливі зовсім скоро може запрацювати в одному із мікрорайонів Чернівців
Четвер, 08 грудня 2016, 16:57

Нещодавно було запропоновано проект щодо модернізації котельні та теплових мережах у деяких районах вулиць міста Чернівці. Проект передбачає установку котла, який використовуватиме біопаливо (палети), і побудову нового трубопроводу. Згідно із проектом, існуючі котли, які працюють на газі будуть вмикатись у випадку пікових навантажень.

Встановлення такого котла, дозволить зменшити використання газу для виробництва тепла, що призведе до покращення екологічної ситуації в районі. Уже до початку опалювального сезону 2017 року планується завершити проект.

Витрати на такий котел доволі чималі, але влада обіцяє допомогти фінансово. Уже запропоновано кредит із малою відсотковою ставкою,  а також одноразовий грант. Планується, що витрати покриватимуться за рахунок економії тепла. Вважається, що проект окупиться уже за чотири з половиною роки.

Саме це проект повинен демонструвати великий потенціал використання технологій у сфері теплопостачання та забезпечення сталої енергії.

 
 
У Чернівцях вже сьогодні буде ялинка
Четвер, 08 грудня 2016, 15:13

В місто Чернівці традиційно на Соборну площу вже привезли ялинку. Сьогодні її тільки встановлюють, а вже завтра зроблять огорожу навколо неї. На протязі наступних декількох днів буде запрошений декоратор, який буде прикрашати ялинку. Святкове відкриття буде, як і кожного року, на день Святого Миколая 19 грудня. Тоді ж планують і відкриття будиночку Діда Мороза та ковзанки. Цього року все буде як зазвичай, хоча думали, що будуть певні зміни.

Діти та дорослі вже встигли налюбуватись зеленою красунею, в мережах вже є досить багато фото цьогорічної ялинки, яку оцінили вже всі чернівчани. Тому можна вже приходити та подивитись на неї, щоправда ще без прикрас, на власні очі.

Детальніше...
 
Бізнес-Форум «Україна – країна підприємців» пройде у Чернівцях
Четвер, 08 грудня 2016, 00:23

У місті Чернівці, проходитиме форму, під назвою «Україна – країна підприємців». Участь для підприємців абсолютно безкоштовна,  є можливість отримати численні консультації, а також допомогу спеціалістів та експертів із питань ведення бізнесу.  Також планується обговорити ефективні механізми, стимулювання розвитку підприємництва.  Серед них питання про можливість компенсації  частини відсотків за банківськими  кредитами із місцевого бюджету, тільки у тому випадку, якщо вони  спрямовані на створення нових робочих місць.

Анатолій Кінах зазначив, що у найкоротші терміни в країні повинні бути створені найсприятливіші умови для роботи малого бізнесу,  бо це є ключовий сектор для економіки України.  Нагадується, що Польща  цього року забезпечить Українців п'ятьмастами робочих місць. Виходячи з цього, держава та місцеві ради повинні розглядати малий бізнес, як свою стратегію, адже завдяки цій програмі буде створено більш ніж мільйон робочих місць.

 
Буковинці проживатимуть в об'єднаних територіальних громадах
Четвер, 08 грудня 2016, 00:08

Підсумки «Децентралізаційного марафону», який тривав на Буковині із червня по грудень, було підбито. Регіональні консультанти відвідали близько п’ятидесяти чотирьох населених пунктів у всіх районах Чернівецької області.

На даний момент, уже існує два райони, де є більше мешканців у об'єднаних громадах, аніж поза ними.

Як повідомляється, минулого року у Чернівецькій області було створено десять територіальних громад, яких живе близько восьмидесяти двох тисяч осіб. За приблизними розрахунками, проживатиму приблизно ста двадцяти тисяч осіб.

Повідомляється, що жодної територіальної громади не було створено у Герцаївському, Заставнівському, Кіцмансьокму та Кельменецькому районах Чернівецької області.

 
Поліцейські замінили хлопчику таксі
Середа, 07 грудня 2016, 21:08

На трасі Чернівці-Порубне поліцейські проїжджали та помітили хлопчика. Вони зупинились та почали розмовляти з хлопчиком. Виявилось, що він чекав на трасі маршрутку, щоб поїхати в місто, зустрітись з мамою. Поліцейські привезли 10-річного хлопчика до мами та провели з нею профілактичну бесіду. Відбувалось це все близько 22-ї години. Було темно та людей навколо не було взагалі, тай маршрутки вже певно не їхали, тому хлопець міг простояти там всю ніч.

«Ми з колегою були в шоці, коли дізнались, скільки хлопчикові років та що він чекає автобус. Ми підібрали його і відвезли до місця, де чекала його мама. Проте ми не могли не поговорити з нею про техніку безпеки. Хлопчик міг прочекати так всю на автобус. Тим більше, що надворі було вже так пізно та темно.

Детальніше...
 
У Чернівцях карантин
Середа, 07 грудня 2016, 20:00

В усіх школах міста присутні на уроках лише 25% учнів. Вирішили ще минулого тижня зробити карантин. Проте його прийшлось продовжувати по два дні вже декілька раз. Справа в тім, що діти хворіють досить багато за листопад та грудень. Один карантин в листопаді вже був. Щоб не дозволити вірусу розповсюджувати вирішили зробити карантин ще раз. Вчителі нарікають, що важко потім наздоганяти програму. Але й проводити уроки з п’ятьма дітьми не дуже хочуть.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 328
Топ 15 підприємствПереглянути всі >
ПідприємствоКатегоріяПереглядів
1Торгівельна мережа “Колос” м'ясний ряд тел.: 54-33-68Харчування11341
2АВІАТУР, КП тел.: 7-24-81Авіакомпанії10865
3ТзОВ «Європроектшляхбуд» тел.: 585757, моб. +380673722628 - директор, моб. +380505586277 – гол.інженер Будівельні роботи9117
4Пасажирські перевезення Чернівці-Київ-Бориспіль тел.: 098 665 52 33 , 099 234 34 77 (Олег, Андрій)Автобусні перевезення6293
5ТОВ "Лідер-Трейдинг" тел.: 904-128, 904-127, 067 372 62 96, 050 374 13 86Канцтовари4231
6Оптовий склад тел.: 0953270145Подарунки4026
7"Аполон тревел", туроператор тел.: 58-53-51, 58-44-62, 050-434-74-94Туризм3465
8ГОСТИННИЙ ДВІР тел.: (050) 434-23-00, (095) 882-72-41Вантажні перевезення3326
9Контейнер №2 тел.: 50560Одяг3193
10"TUI", турагенція тел.: 57-72-22, 099-444-77-77, 097-077-76-31Туризм2848
11ПРОФЕСІЙНЕ ПЕРЕОБЛАДНАННЯ МІКРОАВТОБУСІВ тел.: 57-56-04Запчастини2627
12"Альфа-Аеротурсервіс", туристична компанія тел.: 55-57-70, 55-57-71Туризм2518
13ГІНЕЯ, АКУШЕРСЬКО-ГІНЕКОЛОГІЧНА КЛІНІКА, ТОВ тел.: 57-75-42Гінекологія, акушерство2506
14Рекламне Агентство "Світ Реклами" тел.: 050 564 70 42, 0372 907 567Рекламні агенства1845
15КАМЕРТОН, МАГАЗИН-САЛОН № 301 (ТЦ "Формаркет") тел.: 90-40-14, (050) 968-24-18Музичні інструменти1781

Новини Чернівців та Буковини — завжди свіжі новини на порталі міста Чернівці ВсеМісто

Новини Чернівців та Буковини. Новости Черновцов. Ласкаво просимо на портал Все місто Чернівці. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Новости Черновцы. У великому місті життя б'є ключем. Щоб завжди бути в курсі того, що відбувається наш портал пропонує найсвіжіші новини Чернівців, які відбулися сьогодні. З нами ви не пропустите жодної важливої події. Постійне оновлення новин та оперативне реагування допоможе дізнатися про все найважливіше і не пропустити нічого цікавого. До вашої уваги останні новини Чернівців та в Чернівецькій області, історія Чернівців, Життя Чернівців, Наука і технології, Україна і світ, політичні новини Чернівців, Освіта, Економіка та бізнес, Це цікаво, Культура, спортивні новини Чернівців, Шоу-бізнес. Наша область багата різними подіями, тому новини Буковини, які пишуться ексклюзивно для нашого сайту, Ви можете переглянути в будь-який найзручніший для Вас момент.

Для чернівчан завжди актуально бути в курсі життя міста. Саме на сайті Чернівців Vsemisto.info ви можете дізнатися найсвіжіші новини міста. Кожного дня ви можете читати чернівецькі новини та залишати коментарі. Окрім новин Ви можете ознайомитися і з новинами України та світу. Новини міста Чернівці – слідкуй за ними та будь в курсі найсвіжіших подій. У вас є можливість долучитися до процесу створення новин. У розділі «Надіслати статтю до редакції» Ви можете запропонувати свою новину. Якщо вона буде відповідати вимогам, то буде опублікована в новинах Чернівців. Будь в курсі подій – читай новини Чернівців на Vsemisto.info. Повний перелік новин на нашому сайті. Так ви зможете бути в курсі усіх подій, які відбуваються в нашому енергійному місті.