Новини
В Чернівцях проведуть "тверезий" пробіг PDF Друк
Середа, 20 серпня 2014, 10:31

Звільнись від алкогольного та тютюнового рабства! Стань незалежним!

Запрошуємо на Всеукраїнський тверезий пробіг, присвячений Дню Незалежності України

МЕТА: залучити молодь до здорового та свідомо-тверезого способу життя, замінити легальні наркотики алкоголь та тютюн на спорт, інше корисне дозвілля.

УЧАСНИКИ ЗАХОДУ: ми очікуємо та запрошуємо свідомих та небайдужих людей, які розуміють цінність здоров'я та прагнують його популяризувати на славу Бога, благополуччя та відновлення України та зростання нашої НАЦІЇ

МИ ЗДОРОВІ, ТВЕРЕЗІ, СВІДОМІ УКРАЇНЦІ!

 
Захворюваність в Чернівецькій області менша, ніж в середньому по Україні PDF Друк
Вівторок, 19 серпня 2014, 20:51

Захворюваність в Чернівецькій областіСанітарна та епідемічна ситуація в Чернівецькій області станом на 18 серпня 2014 року стабільна та знаходиться на постійному контролі Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області, повідомляє ВсеМісто.

Переважна більшість показників захворюваності на інфекційні хвороби є нижчою за загальнодержавні.

За 7 місяців 2014 року зареєстровано 5 випадків гепатиту А, 10 випадків гострого вірусного гепатиту В та 9 випадків гострого гепатиту С.

Захворюваність на туберкульоз органів дихання залишилась на рівні аналогічного періоду минулого року. Відповідно, з початку року зареєстровано 202 випадки проти 204 за аналогічний період минулого року.

«Спостерігається зниження інтенсивності епідемічного процесу захворювання на кір. У поточному році зареєстровано 5 випадків захворювання, в той час як за аналогічний період 2013 року на кір захворіло 19 мешканців краю», – зазначила головний державний санітарний лікар області Наталя Гопко.

Вона також повідомила, що нині, на вимогу Всесвітньої організації охорони здоров’я, в Україні здійснюються заходи із санітарної охорони. Позиція ВОЗу обумовлена спалахом лихоманки Ебола у країнах Африки та поступовим поширенням небезпечної хвороби на решті континентів.

 
Співачка з Буковини намагається виправдатися перед українцями PDF Друк
Понеділок, 18 серпня 2014, 15:09

Співачка Ані Лорак купила для своєї доньки Софії українську вишиванку та спідницю. Вона сподівається: національний костюм доньки виправдає її перед українцями.

Фотографії опублікував у соцмережі чоловік Ані Лорак.

Зіркові батьки купили для трирічної Софійки національний костюм: білу вишиванку з візерунком та червону спідницю.

Нагадаємо, в ніч на 4 серпня на концерті Ані Лорак в Одесі близько 100 протестувальників влаштували сутички з міліцією. Були затримані троє найбільш активних учасників. Згодом проти міліціонерів, що побили протестувальників, відкрили кримінальні провадження.

 
Люстрація чиновників Чернівецької області PDF Друк
Понеділок, 18 серпня 2014, 12:08

Громадська ініціатива «Люстрація Буковина» запрошує усіх жителів Буковини взяти участь у люстрації чиновників нашої області. Метою проекту «Люстрація.Буковина» є очищення влади від корупціонерів за допомогою громадськості, повідомляє Vsemisto.info.

На сайті проекту http://cv.lustration.co.ua ви зможете безпосередньо брати участь у процесі люстрації, а саме – аргументовано висловлювати свою довіру або недовіру діючому чиновнику або кандидату на посаду.

За результатами таких голосувань та аргументів громадська ініціатива «Люстрація.Буковина» домагатиметься відсторонення або звільнення дискредитованих чиновників, проведення службових перевірок використовуючи всі механізми інформаційного впливу, за допомогою громадських акцій протесту та інших демократичних заходів.

 
Машзавод виготовлятиме захисні деталі для бронетехніки? PDF Друк
Субота, 16 серпня 2014, 12:32

У Чернівцях хочуть налагодити виробництво для потреб армії, повідомляє Vsemisto.info. Можливість налагодження виробництва решітчастих захисних екранів для військової бронетехніки вивчає Чернівецький машзавод та ще кілька місцевих підприємств. 

"Креслення на ці вироби міському Центру допомоги військовим та їх родинам надав Харьківський механічний завод за запитом міського голови. Загалом питання можливого відновлення роботи стратегічно важливих об’єктів у Чернівцях, які вироблятимуть продукцію для потреб української армії, вивчає спеціально створена комісія, яку очолює заступник міського голови Георгій Леонтій. До складу комісії, окрім фахівців підрозділів міської ради, увійшли депутати Марія Порчук, Вячеслав Кишлярук, Юрій Ватаманюк, Володимир Кедь. До роботи комісії можуть залучатися незалежні експерти та фахівці. Комісія обстежить усі підприємства, де можливо налагодити виробництво потрібної для армії продукції, у першу чергу технологічної. Першим кроком у напрямку налагодження виробництва вкрай важливої для військових техніки стане робоча зустріч місцевих конструкторів, які розробили безпілотник квадрокоптер, з колективом ЦКБ "Ритм". Вивчаються також можливості виконання місцевими виробниками замовлень на виробництво для потреб армії спецодягу, взуття, білизни, продуктів харчування та іншої продукції".

 
 
Завтра чернівчан навчатимуть організовувати фестивалі PDF Друк
П'ятниця, 15 серпня 2014, 16:39

16 серпня о 14:00 в галереї Sweet APT (вул. Штейнбарга, 23) в рамках проекту Dzestra talks відбудеться лекція Надії Парфан та Іллі Гладштейна «Як зробити фестиваль і не облажатись», пише vsemisto.info.

Надія Парфан — співзасновниця Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики "86" в місті Славутич. Вивчала культурологію в Києво-Могилянській академії та урбаністику в Центральноєвропейському університеті Будапешта. У 2010-2011 була стипендіаткою програми Фулбрайт в місті Філадельфія. Організаторка багатьох незалежних культурних проектів, дослідниця, активістка. Співпрацює з фестивалями Молодість, Wiz-Art, Docudays UA, Ladyfest Philly.

 
На Буковині попередили появу сепаратизму PDF Друк
П'ятниця, 15 серпня 2014, 16:34

Служба безпеки України не допустила розповсюдження матеріалів із сепаратистськими закликами, які за грошову винагороду намагався поширити мешканець Чернівецької області на замовлення російських структур.

Встановлено, що громадянин України «Д» за вказівкою впливових «благодійників» російських фондів створив громадську організацію ліворадикального екстремістського спрямування. Під його безпосереднім керівництвом члени цієї організації відслідковували та передавали електронними каналами зв’язку своїм «господарям» в Росії інформацію про ситуацію в Чернівецькому регіоні та Україні загалом.

У соціальних мережах зловмисник заснував розгалужену спільноту, через яку поширювалися панічні настрої та схвалювалася російська військова агресія. Свою «зарплатню» за вказану роботу він отримував через електронну платіжну систему.

 
Європейська поетична еліта завітає до Чернівців PDF Друк
П'ятниця, 15 серпня 2014, 12:15

З кінця серпня стартує новий проект Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ під назвою Поетичний тур Австрія – Україна – Польща – Чехія – Німеччина, який охопить Київ, Харків, Чернівці, Івано-Франківськ, Львів, а також міста Польщі, Чехії, Німеччини та Австрії.З кінця серпня стартує новий проект Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ під назвою Поетичний тур Австрія – Україна – Польща – Чехія – Німеччина, який охопить Київ, Харків, Чернівці, Івано-Франківськ, Львів, а також міста Польщі, Чехії, Німеччини та Австрії, повідомляє vsemisto.info.

Вперше проект було презентовано під час Днів німецькомовної літератури і вручення Літературної премії Інгеборг Бахманн 04 липня 2014 року в м. Клагенфурт (Австрія).

Зважаючи на війну, яка триває в Україні, тур покликаний стати дискусійним майданчиком для відомих поетів, перекладачів і митців з Австрії, Швейцарії, Німеччини, Франції, Польщі, Данії, Ізраїлю та України, а також інтелектуалів, журналістів і публіки. Він має на меті донесення важливих меседжів – об’єднання, діалогу, примирення, загального європейського простору – культурного і ментального, формування цілісного українського суспільства – від сходу до заходу, від півдня до півночі України. Гасло поетичного туру: «Музи не мовчать».

 
Одному із засуджених Сокирянської виправної колонії № 67 намагалися передати тисячу гривень PDF Друк
Четвер, 14 серпня 2014, 16:29

Нещодавно працівниками Сокирянської виправної колонії  відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№ 67) під час огляду посилки, що надійшла на ім'я засудженого П., було виявлено та вилучено дві купюри  номіналом по 500 гривень кожна, які були ретельно приховані в пластиковій ємкості.

Матеріали по факту вилучення коштів направлені до  Сокирянського районного суду для прийняття рішення відповідно до ст.188 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 
Дітей чернівецьких військових відправлять на відпочинок до Польщі PDF Друк
Четвер, 14 серпня 2014, 16:24

24 дітей, батьки яких нині несуть службу в АТО, матимуть змогу десять днів відпочити в польському дитячому таборі. На відпочинок чернівецьких дітей запросив мер нашого міста–побратима Коніна Йожеф Новіцький. Про це повідомив на брифінгу міський голова Олексій Каспрук, пише Vsemisto.

«Табір знаходиться за 15 км від Коніна. Там для дітей створені чудові умови, вони матимуть змогу потоваришувати з польськими ровесниками. Ця табірна зміна організована спеціально для наших дітей», – зазначив Олексій Каспрук . За його словами, поїздка готувалася в дуже короткий термін і не відбулася б без допомоги різних служб та чернівчан. Тому міський голова щиро усім їм подякував за небайдужість. Зокрема, Управління ДМС у Чернівецькій області впродовж одного дня виготовило дітям проїзні документи.

Доручення на отримання візи та перевезення дітей закордон безкоштовно оформила нотаріус, депутат міської ради Наталія Козлова. Безкоштовно страхові полюси виготовила туристична фірма «Мавіді» ( підприємець Світлана Мавіді) та страхова компанія «Княжа». Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин особисто подбав аби діти мали змогу без нотаріального посвідчення батьків, які перебувають в зоні АТО, перетнути український кордон.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 154