Мероприятие «Масляна в Черновцах»

Мероприятие «Масляна в Черновцах», который состоится в г. Черновцы 17 марта в ТРЦ"Депо". Пришло время провожать зиму и с радужным настроением встречать весну!Не хватает ярких красок, позитивных эмоций и незабываемых впечатлений? Надоела скучная зима и безумно хочется тепла и солнца? Тогда вам точно нужно посетить грандиозное и самое вкусное мероприятие «Масляна в Черновцах», который состоится в г. Черновцы 17 марта в ТРЦ"Депо". Пришло время провожать зиму и с радужным настроением встречать весну!
начало 12.00
праздничный концерт 16.00

Мероприятие «Масляна в Черновцах», который состоится в г. Черновцы 17 марта в ТРЦ"Депо". Пришло время провожать зиму и с радужным настроением встречать весну! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.