Концерт: "M-jazza"

На концертной площадке паба группа ★ "M-JAZZA" (Черновцы)    Блюз, Джаз, Романтика, Кавер-версии и "Паньске Пиво" - все с большой буквы и все в любимом пабе!29 марта, пятница, 21:00
--------------------------------
На концертной площадке паба группа ★ "M-JAZZA" (Черновцы)

Блюз, Джаз, Романтика, Кавер-версии и "Паньске Пиво" - все с большой буквы и все в любимом пабе!

Вход: FREE - настоящий подарок всем нашим клиентам.

Фотоотчет
Geometria
Не забывайте про лучшее в городе КАРАОКЕ, работа которого начинается сразу после концертаИнформационная поддержка:
www.vsemisto.info - Сайт города Черновцы

Заказ столов: 095 334 34 34

© Все краски отдыха в ★ PUB 34 ★

 

На концертной площадке паба группа ★ "M-JAZZA" (Черновцы)    Блюз, Джаз, Романтика, Кавер-версии и "Паньске Пиво" - все с большой буквы и все в любимом пабе! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.