KHORS в Чернівцях + Support

29 березня 2013 року Vegvisir Promo Сommunity спільно з Silmarilion Concert Agency представляє вашій увазі концерт, на якому для Вас буде грати гурт:    KHORS29 березня 2013 року Vegvisir Promo Сommunity спільно з Silmarilion Concert Agency представляє вашій увазі концерт, на якому для Вас буде грати гурт:

KHORS
(atmospheric heathen dark metal, м.Харків)

За 7 років свого існування група KHORS зіграла більше 50-ти концертів в Україні, Росії, Білорусії, Литві та Молдові в компанії з: SAMAEL, CYNIC, MOONSPELL, BEHEMOTH, ENSLAVED, SKYFORGER, MEKONG DELTA, ROTTING CHRIST, TAINE, GODS TOWER, DISSIMULATION, DUB BUK, GORGOROTH, OBTEST, NOKTURNAL MORTUM, ТЕМНОЗОРЬ, REUSMARKT, DJUR, TESSARACT, THELEMA, ISOLE, THE OCEAN, NEGURA BUNGET и багато іншими.

А також для Вас будуть виступати:

CRYSTAL of CARPAT
(melodic viking death metal, м.Чернівці)

UNTROP
(dark metal, м.Івано-Франківськ)

Château Noir
(elitist black metal, м.Чернівці)

Medieval Sacrifice
(black metal, м.Чернівці

Ціна квитка:
50 грн. - попередньо.
В день концерту - дорожче.

29 березня 2013 року Vegvisir Promo Сommunity спільно з Silmarilion Concert Agency представляє вашій увазі концерт, на якому для Вас буде грати гурт:    KHORS 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.