DEVILISH IMPRESSIONS+KALEVALA

7 квітня, Чернівці, DOLCE Club:  DEVILISH IMPRESSIONS (Польша, modern black/death metal)  КАЛЕВАЛА (Росія, folk metal)  та спеціальні цікаві гості!Silmarilion Concert Agency при підтримці Vegvisir Promo Group представляє:

7 квітня, Чернівці, DOLCE Club:

DEVILISH IMPRESSIONS (Польша, modern black/death metal)

КАЛЕВАЛА (Росія, folk metal)

та спеціальні цікаві гості!

Місце проведення: DOLCE Club (вул.Руська, 244а, ex-Astarta).
Замовлення столиків: (050)220-27-27
Ціна квитка: 70 грн. (попередньо), в день концерту - дорожче.
Придбати можна в маг."Альтернатива" (ТЦ Рута) та в Театральній касі (Театральна пл., 1).

Придбати квиток використовуючи термінали самообслуговування Приватбанку:
Номер рахунку: 4149 6059 1067 7897 (Якімів Олександр Іванович)
Обов'язково візмість квитанцію. Квитанція обмінюється на квиток на вході в день концерту.

Запуск: 19:00 Старт: 20:00

7 квітня, Чернівці, DOLCE Club:  DEVILISH IMPRESSIONS (Польша, modern black/death metal)  КАЛЕВАЛА (Росія, folk metal)  та спеціальні цікаві гості! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.