OT VINTA

"OT VINTA" добереться нарешті і до Чернівців. Та ще й запрезентує свою нову акустичну програму "ПІЛОТКА". Вперше за всю історію гурту, до речі, хлопці підготували шось інше, відмінне від того, що робили раніше. Четвер, 18/04
20:00
"OT VINTA"
Вхід 30 грн.

Гурт, без пісень якого фактично не обходиться жоден фестивальний майданчик України. Шалені, круті, драйвові, з афігєнним гумором і найтанцювальнішим стилем музики - гурт "OT VINTA" добереться нарешті і до Чернівців. Та ще й запрезентує свою нову акустичну програму "ПІЛОТКА". Вперше за всю історію гурту, до речі, хлопці підготували шось інше, відмінне від того, що робили раніше. Такий собі експеримент, який неодмінно заслуговує на вашу увагу.
У «ПІЛОТЦІ» прозвучать парочка новеньких пісень, що виконуються у супроводі банджо, ксилофона та укулеле, а головне свіженький мега-хіт, який так і зветься - «Пілотка!». На честь цієї запальної пісні гурт проводить фотоконкурс «Покажи пілотку!»: грузіть оригінальне фото у форменому головному уборі будь-якої модифікації та чекайте на лайки та коменти. Хто збере їх більше – того і пілотка (а ще футболка, диск та запрошення на концерт).

Информационная поддержка:
www.vsemisto.info - Сайт города Черновцы

Заказ столов: 095 334 34 34

"OT VINTA" добереться нарешті і до Чернівців. Та ще й запрезентує свою нову акустичну програму "ПІЛОТКА". Вперше за всю історію гурту, до речі, хлопці підготували шось інше, відмінне від того, що робили раніше. 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.