КАРАОКЕ на ПАСХУ

★ PUB 34 ★ - любимое место отдыха всех веселых, озорных, творческих людей, которые обожают проявлять себя в песнопении.    КАРАОКЕ НА ПАСХУ  специальная конкурсная программаПасхальные праздники самые ожидаемые весенние события, которые начнут происходить с воскресенья 5 мая.

★ PUB 34 ★ - любимое место отдыха всех веселых, озорных, творческих людей, которые обожают проявлять себя в песнопении.

КАРАОКЕ НА ПАСХУ
специальная конкурсная программа

- великолепная атмосфера праздника
- конкурсы на лучшее исполнение
- розыгрыш призов от MC SHIKER
- фото-репортаж от
Geometria

5 мая, воскресенье, 21:00
ВХОД СВОБОДНЫЙ!

Заказ столов: 095 334 34 34

Информационная поддержка:
www.vsemisto.info - Сайт города Черновцы

© Все краски отдыха в ★ PUB 34 ★

★ PUB 34 ★ - любимое место отдыха всех веселых, озорных, творческих людей, которые обожают проявлять себя в песнопении.    КАРАОКЕ НА ПАСХУ  специальная конкурсная программа 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.