Концерт оркестру «Крещендо» (Київ)

16 листопада Оркестр «Крещендо» виступає в Чернівецькій філармонії в рамках фестивалю "Буковинський листопад"    Оркестр «Крещендо» - це новий сучасний музичний проект скрипаля, диригента і композитора Святослава Кондратьєва.

16 листопада Оркестр «Крещендо» виступає в Чернівецькій філармонії в рамках фестивалю "Буковинський листопад"

Оркестр «Крещендо» - це новий сучасний музичний проект скрипаля, диригента і композитора Святослава Кондратьєва.

Новий формат звучання, незвичайне, колоритне поєднання симфонічних, етно - та електронних інструментів, ексклюзивний репертуар, енергетична суміш харизми і таланту, помножена на досвід і професіоналізм – ось що робить оркестр «Крещендо» унікальним і виділяє його серед інших сучасних музичних проектів.

«Оркестр «Крещендо» один з кращих музичних колективів в Україні з якими мені доводилося виходити на одну сцену», - народний артист України Володимир Гришко.

«Я був приємно здивований таким самобутнім складом оркестру та новизною прочитання вже відомих творів», - лауреат Шевченківської премії, народний артист України, композитор Євген Станкович.

«Оркестр «Крещендо» унікальне явище в музичному світі України. Його музика - свіжа, смілива й оригінальна, чого так не вистачає багатьом сучасним виконавцям», - головний диригент оркестру народної та популярної музики радіо і телебачення України, народний артист України Святослав Литвиненко.

«Оркестр «Крещендо» - це кращий з проектів мого друга, чудового скрипаля і музиканта Святослава Кондратьєва», - фіналіст шоу «Україна має талант» піаніст - віртуоз Євген Хмара.

«Це єдиний оркестр в Україні, який зумів поєднати українську ліричну пісню з сучасними ритмами та джазовими гармоніями, естрадні інструменти-електроскрипку, клавіші, електроконтрабас з кобзою, цимбалами та бандурою» - газета «Запорізька правда»

«Оркестр, створений і керований диригентом, скрипалем і композитором Святославом Кондратьєвим, настільки ексклюзивний, що навіть його власні концерти не схожі один на одний, вже не кажучи про те, що ніде більше ви не почуєте цієї музики в такій інтерпретації.» - газета «Наше місто» Дніпропетровськ.

«Колектив завоював популярність української публіки тим, що виконує твори найрізноманітніших жанрів - від музики Моцарта до блюзу відомої бельгійської групи «Vaya Con Dios.» - газета «Чернівці».

16 листопада Оркестр «Крещендо» виступає в Чернівецькій філармонії в рамках фестивалю "Буковинський листопад"    Оркестр «Крещендо» - це новий сучасний музичний проект скрипаля, диригента і композитора Святослава Кондратьєва. 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.