Позивний "Бандерас"

Середа, 10 жовтня 2018, 03:00
Позивний "Бандерас"
В ролях: Михайло Озеров, Олег Волощенко, Олег Шульга, Антон Андрющенко, Юлія Чепурко, Сергій Лефор, Микола Змєєвський, Володимир Романко, Олег Онещак, Олег Власов
Режисери: Заза Буадзе
Рік: 2018
Світова прем`єра: 11.10.2018
Прем`єра в Україні: 11.10.2018
Рейтинг фільму: Рейтинг фільму Позивний
Тривалість: 113 хв.
Вікові обмеження: 16 років
Бюджет: 39.33 млн. долл. США
Країна: Україна
Жанр: бойовик, детектив, драма, військовий
Студія: Три-я-да Продакшн

 Народне прислів'я говорить "Не було би щастя, та нещастя допомогло". Досвідчений вояка, капітан Антон Саєнко, якого в загоні всі називають просто за позивним "Бандерас", ось уже двадцять років не був удома в рідному селі. Але почалася антитерористична операція, яка змусила не тільки Антона, а й тисячі інших українських чоловіків потрапити на цю територію. Біля цього села незабаром передбачається серія диверсій, яким Бандерас разом із іншими розвідниками повинен запобігти, щоб не загинули мирні жителі. Найгірше те, що десь серед своїх хлопців знаходиться зрадник, який може в будь-який момент встромити ніж у спину. Бандерас не може довіряти нікому в пошуках цього "Сепара". Головне, щоб всі не перестали довіряти йому.

Ефект 3D:
(показ з 18.10.2018 по 24.10.2018)
09:10 - ціна 60-80 грн.


 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.