НОВОРІЧНИЙ БАЛ МАСКАРАД

розважальний комлекс DOLCE CLUB (вул.Руська, 244А) запрошують всіх на НОВОРІЧНИЙ БАЛ МАСКАРАД!!!    Для Вас цього вечора, музичні подарунки від улюбленця клубу і всіх відвідувачіві:  dj PUNCHER / DolceClub  Також спеціальний гість, найпопулярніший діджей промо-агенства WestPowerPromo, цінитель якісного саунду:  dj FORCE EMOTIONS / WestPowerPromo27 ГРУДНЯ, пятниця - промо-агенство WestPowerPromo та розважальний комлекс DOLCE CLUB (вул.Руська, 244А) запрошують всіх на НОВОРІЧНИЙ БАЛ МАСКАРАД!!!

Для Вас цього вечора, музичні подарунки від улюбленця клубу і всіх відвідувачіві:
dj PUNCHER / DolceClub
Також спеціальний гість, найпопулярніший діджей промо-агенства WestPowerPromo, цінитель якісного саунду:
dj FORCE EMOTIONS / WestPowerPromo

СПЕЦІАЛЬНІ ГОСТІ СВЯТА, всім відомі, переможці багатьох кубків КВН, команда:
WIESBADEN

На мікрофоні, забавляє і підбадьорює:
MC PUSHKIN

КОНКУРСИ ТА ПОДАРУНКИ
від 3D кінотеатру ЕФЕКТ!

ФОТОРЕПОРТАЖ: GEOMETRIA

Вхід, максимально лояльний:
35 грн. попередній продаж квитків
В день вечірки:
40 грн.

Рекомендуємо, бронювати місця зазделегідь:
+38 (050) 220-27-27
РК "DOLCE CLUB" (вул.Руська, 244А)
(в минулому НК "АстАртА")


www.vsemisto.info

розважальний комлекс DOLCE CLUB (вул.Руська, 244А) запрошують всіх на НОВОРІЧНИЙ БАЛ МАСКАРАД!!!    Для Вас цього вечора, музичні подарунки від улюбленця клубу і всіх відвідувачіві:  dj PUNCHER / DolceClub  Також спеціальний гість, найпопулярніший діджей промо-агенства WestPowerPromo, цінитель якісного саунду:  dj FORCE EMOTIONS / WestPowerPromo 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.