[27 ГРУДНЯ] NEW YEAR PRE PARTY

Ще зовсім трохи і не легкий 2013 рік закінчиться. З цього приводу ми раді запросити вас на подію якою можна гідно закінчити цей рік NEW YEAR PRE PARTY в нічному клубі PLATINUM!!! Ще зовсім трохи і не легкий 2013 рік закінчиться. З цього приводу ми раді запросити вас на подію якою можна гідно закінчити цей рік NEW YEAR PRE PARTY в нічному клубі PLATINUM!!!

Бажаємо вам побільше яскравих моментів в житті, якісних вечірок, міцного здоров'я та побільше грошиків. Чекаємо на вас в п'ятницю 27 грудня!

Святковий настрій будуть підтримувати музикою:

Suhoff
Deep Noiser
DMC Painkiller

!!!УВАГА ШАРА!!!

БЕЗКОШТОВНЕ ПИВО ДО 23:00
ТА ВХІД ВСЮ НІЧ: 20 ГРН.

Партнер:
www.vsemisto.info


Ще зовсім трохи і не легкий 2013 рік закінчиться. З цього приводу ми раді запросити вас на подію якою можна гідно закінчити цей рік NEW YEAR PRE PARTY в нічному клубі PLATINUM!!!    Бажаємо вам побільше яскравих моментів в житті, якісних вечірок, міцного здоров'я та побільше грошиків. Чекаємо на вас в п'ятницю 27 грудня!

  

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.