ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА - ОДРУЖЕННЯ

У День святого Валентина студентські закохані пари Буковини отримають можливість відсвяткувати по-особливому!    У цей романтичний день закохані пари можуть не тільки долучитися до святкувань, але й одружитися!

У День святого Валентина студентські закохані пари Буковини отримають можливість відсвяткувати по-особливому!

У цей романтичний день закохані пари можуть не тільки долучитися до святкувань, але й одружитися!
В рамках концертно-розважальної програма «На крилах любові» з розіграшами та призами, присвячена Дню Св. Валентина, за ініціативи Студентського Парламенту Буковини за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької міської ради та ВМГО „Молоді регіони” в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка біля пам’ятника Закоханим з 16:00 до 17:30 діятиме „Студентський РАЦС”, де можна буде зареєструвати свій студентський шлюб, аби скуштувати подружнього життя. В імпровізованому студентському РАЦСі можна зареєструвати студентський шлюб - згідно з сімейним кодексом Студентського Парламенту Буковини, затверджується взаємне волевиявлення громадян на спільне сімейне життя терміном у 3 дні.
Всі пари, які зареєструються та сфотографуються під час заходу будуть автоматично приймати участь у розіграші срібних кілець (інтернет голосування відбудеться і соціальній мережі vk.com).
Також відбудеться вже традиційна акція до Дня святого Валентина “Стіна кохання”, організація якої вперше відбулася по всій країні ще в далекому 1998 році і зібрала багато тисяч студентів.
Цього року 14 лютого у більш ніж 100 вишах країни буде розміщено «Стіну кохання». У Чернівцях «Стіна кохання» буде розміщена у Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка біля фонтану, де усі бажаючі зможуть привітати зі святом коханих та друзів, висловити свої почуття!

 

Програма заходу

Дата

Час (год.)

Місяце проведення

Програма

13.02. (середа)

22-00

м. Чернівці, РК «Sorbonne»

Святкова дискотека напередодні Дня святого Валентина

14.02. (четвер)

12-00

ЦПКВ ім. Т.Г. Шевченка (центальна алея, біля фонтану)

Створення стіни кохання

 

12-00 – 18-00

 

Фотографування на фоні баннера СПБ

 

16-00 – 18-00

ЦПКВ ім. Т.Г. Шевченка (гойдалка кохання)

Реєстрація шлюбу студентських пар

14.02 – 18.02 (четвер - понеділок)

 

 

Соціальна мережа vk.com

Інтернет голосування та розіграш срібних кілець

 

У День святого Валентина студентські закохані пари Буковини отримають можливість відсвяткувати по-особливому!    У цей романтичний день закохані пари можуть не тільки долучитися до святкувань, але й одружитися! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.