Конкурс краси та грації "Княгиня ЧНУ 2013"

Промо-агентство "West Power Promo" та модельне агентство "ShowTime" представляють надзвичайну подію - Конкурс краси та грації "Княгиня ЧНУ 2013" (Участь в конкурсі безкоштовна!), відбірковий етап до конкурсу КНЯГИНЯ БУКОВИНИ 2013!Egoist palace, 14 травня, 20:30, вівторок

Промо-агентство "West Power Promo" та модельне агентство "ShowTime" представляють надзвичайну подію - Конкурс краси та грації "Княгиня ЧНУ 2013" (Участь в конкурсі безкоштовна!), відбірковий етап до конкурсу КНЯГИНЯ БУКОВИНИ 2013!

Вимоги для учасниць: одяг для трьох конкурсних виходів і взуття, приємний макіяж, розпущене укладене волосся.
1. Конкурсний вихід - знайомство з конкурсантками (в коротких сукнях по фігурі)
2. Конкурсний вихід - вихід в діловому стилі
3. Конкурсний вихід - нагородження переможниці та вибір фіналісток (у вечірніх сукнях можна як в довгих, так і в коротких)

Детальніше: 050-700-71-10 Ліна
(Початок конкурсу о 20:30)Після завершення конкурсу, вас чекає запальна вечірка та виступ МЕГА ЗІРКИ, всім відомого та популярного, для Вас в цю ніч:
КУЗЬМА СКРЯБІН

Попередній продаж квитків,всього лише: 50 грн.
Поспішай та квитки / столики:
0958058858 (Cлавік)
Також у активістів твого факультету.

Інформаційна підтримка:
www.vsemisto.info - Сайт міста Чернівці

Промо-агентство "West Power Promo" та модельне агентство "ShowTime" представляють надзвичайну подію - Конкурс краси та грації "Княгиня ЧНУ 2013" (Участь в конкурсі безкоштовна!), відбірковий етап до конкурсу КНЯГИНЯ БУКОВИНИ 2013!

  

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.