Психологічний треніг "Кіно про мене"

Психологічний треніг "Кіно про мене" - тренінг, в ході якого за допомогою акторських технік в психологічній інтерпретації ви зможете дізнатися про те, яку роль ви граєте у фільмі, який створили навколо себе

"Кіно про мене" - тренінг, в ході якого за допомогою акторських технік в психологічній інтерпретації ви зможете дізнатися про те, яку роль ви граєте у фільмі, який створили навколо себе. Наше життя можна порівняти з фільмом - у когось воно схоже на романтичну комедію, хтось страждає, живучи в постійному трилері, а хтось почувається героєм мексиканського телесеріалу. У житті ми зазвичай дивимося на світ очима головного героя. Тренінг "Кіно про мене" дає змогу подивитися на ту саму історію очима інших персонажів, які беруть участь у створенні фільму, а також втрутитися в написання сценарію чи побачити себе крізь "камеру" оператора. А головне - створити власний образ і - з позиції режисера та актора - втілити його в життя.

Тренер - Роман Тєліцин, лікар-психолог, актор-аматор і душа кожної компанії
Місце проведення - вул. Авангардна, 53, клуб Easter Egg

Вартість тренінгу - 150 гривень за два дні.
ціна для студентів - 120 гривень.

записатися можна за цими номерами:
Роман Тєліцин 0990000745
Саша Бойченко 0990731245 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.