БОДИНАМІКА

У перший рік життя дитини формується його базова довіра або недовіра до світу: відчуття чи потрібний він, чи є для нього місце в цьому житті. У ході спілкування з матір'ю формується щиросердечна база, завдяки якій дитина в майбутньому зможе справлятися (або не справлятися) із сильними почуттямиУ перший рік життя дитини формується його базова довіра або недовіра до світу: відчуття чи потрібний він, чи є для нього місце в цьому житті. У ході спілкування з матір'ю формується щиросердечна база, завдяки якій дитина в майбутньому зможе справлятися (або не справлятися) із сильними почуттями. Але не завжди наші матері могли нам дати стільки уваги й любові, скільки нам того було необхідно.

Ми можемо скільки завгодно виражати свої образи й гнів із приводу того, що нас не долюбили, але любові від цього усередині нас не додасться.

Тренінг про те, як доодержати ту любов, будучи вже дорослим і сформувати здоровіше і повноцінніше своє особистісне ядро.

Ведучий: Іван Лямзін - сертифікований танатотерапевт-тренер, тілесноорієнтований психотерапевт, трансперсональний психолог (сертифікат Московського інституту трансперсональної психології), магістр філософії (диплом кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування»), тренер Московського інституту танатотерапії, тренер Харківського Фонду Психологічних Досліджень, керівник Харківського Трансперсонального Центру. 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.