30 апреля/ 1 мая : Лига Чемпионов

Любимое место просмотра прямых трансляций футбольных матчей ★ PUB 34 ★ (ул. Главная, 34) ждет своих гостей:  30 апреля, вторник, 21:45: ЛИГА ЧЕМПИОНОВ - Реал - Боруссия  01 мая, среда, 21:45: ЛИГА ЧЕМПИОНОВ - Барселона - БаварияЛюбимое место просмотра прямых трансляций футбольных матчей ★ PUB 34 ★ (ул. Главная, 34) ждет своих гостей:

30 апреля, вторник, 21:45:
ЛИГА ЧЕМПИОНОВ
- Реал - Боруссия

01 мая, среда, 21:45:
ЛИГА ЧЕМПИОНОВ
- Барселона - Бавария

Компания "Панського пива", хорошее настроение и позитивные эмоции гарантированы

Заказ столов: 095 334 34 34

Информационная поддержка:
www.vsemisto.info - Сайт города Черновцы

Не забывайте про лучшее в городе КАРАОКЕ, работа которого начинается сразу после трансляций

Любимое место просмотра прямых трансляций футбольных матчей ★ PUB 34 ★ (ул. Главная, 34) ждет своих гостей:  30 апреля, вторник, 21:45: ЛИГА ЧЕМПИОНОВ - Реал - Боруссия  01 мая, среда, 21:45: ЛИГА ЧЕМПИОНОВ - Барселона - Бавария 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.