"Бал дебютанток"

«Княгиня Західної України 2012»

В "EGOIST PALACE" пройде вечірка "Бал дебютанток". На Вас Чекає показ нової колекції "Дебют", а також тільки нові моделі від ШоуТайм.

Дівчат у вечірніх туалетах чекає подарунок.

 

 

 

 

 

 

 

В  "EGOIST PALACE" пройде вечірка "Бал дебютанток". На Вас Чекає показ нової колекції "Дебют", а також тільки нові моделі від ШоуТайм.    Дівчат у вечірніх туалетах чекає подарунок.

  

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.