Відкриті змагання STREET WORKOUT Chernivtsi!

10 травня 2014 року

Початок о 12:00

Місце проведення - площа Соборна (біля пам'ятника невідомому солдату).

Відкриті змагання STREET WORKOUT Chernivtsi!

В програмі:

Соло фрістайл та встановлення рекордів м. Чернівців в силових дисциплінах: відтискання на брусах та підтягування на перекладині з додатковою вагою, виходи силою.

Переможцям призи від STREET WORKOUT Chernivtsi community, спортивного клубу VIP Gym, магазину спортивного харчування POWER MAN, які будуть вручати дівчата з модельного агенства Show Time! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.