Мастер класс по позированию

Мастер класс по позированию

Школа профессионального фото-позирования на камеру европейского уровня международного образца. Контактная информация : Черновцы, тел.: 066 154 73 50
И бонус от нас: ВСЕ ФОТОГРАФИИ СДЕЛАННЫЕ ВО ВРЕМЯ ОБУЧЕНИЯ от Volodymyr Fabiano ВЫ ЗАБИРАЕТЕ СЕБЕ БЕСПЛАТНО. Возраст, пол, параметры не имеют значение!!!

Все кто желает пройти мастер класс по позированию на камеру 31.10.2012 состоится заполнение заяви на обучение ждем Вас.

 

  

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.