Форум органів студентського самоврядування Буковини

Запрошуємо студентів до участі в форумі представників органів студентського самоврядування Буковини «Сьогодення та майбутнє студентського самоврядування регіону»

6 грудня 2012 року о 11:30 Рада студентського самоврядування ЧТЕІ КНТЕУ за підтримки Студентського парламенту Буковини проводить в Чернівецькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету форум органів студентського самоврядування Буковини «Сьогодення та майбутнє студентського самоврядування регіону», приурочений Дню місцевого самоврядування в Україні.


Метою заходу є обговорення проблем студентського самоврядування ВНЗ в Чернівецькій області та презентація найкращих всеукраїнських і місцевих органів студентського самоврядування.
Місце проведення: Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (Центральна площа 7, актова зала).
Додаткову інформацію можна отримати за тел. 099-757-24-25 (Філіпчук Віталій).
Програма заходу:
11:30 – 12:00 Реєстрація учасників.
12:00 – Початок роботи форуму.
Вступне слово – директор ЧТЕІ КНТЕУ Ореховська Тетяна Миколаївна.
Виступ запрошених:

Презентація представників кращих ОСС Буковини:

• ЧТЕІ КНТЕУ – Мангул Аліна заступник голови РСС ;
• ЧНУ ім. Ю.Федьковича – Данелюк Іван голова Студентського парламенту;
• БДМУ – Мосійчук Василь голова Студентської ради ;
• ЧКДЕ – Мікіцел Наталія заступник голови Студентської ради ;
• ПВНЗ «БУ» – Лазоряк Анастасія представник Студентського самоврядування;
• Мед. Коледж БДМУ – Рудяк Яна голова Студентської ради .

13:30 – 14:00 перерва (кава-брейк)

14:00–15:00 презентація всеукраїнських та місцевих органів студентського самоврядування «Структура та принцип роботи»:
• Філіпчук Віталій Іванович представник Чернівецької області у Всеукраїнській студентській раді при Міністерстві oсвіти і науки, молоді та спорту України;
• Олексюк Василь представник Чернівецької області в Національному студентському союзі;
• Тимофєєв Денис Олександрович голова Чернівецького міського студентського парламенту при відділі у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради;
• Смандич Віталій Степанович голова Студентського парламенту Буковини при Чернівецькій ОДА.
15:00 –15:30 підведення підсумків та прийняття резолюції.

 

Запрошуємо студентів до участі в форумі представників органів студентського самоврядування Буковини «Сьогодення та майбутнє студентського самоврядування регіону»    6 грудня 2012 року о 11:30 Рада студентського самоврядування ЧТЕІ КНТЕУ за підтримки Студентського парламенту Буковини проводить в Чернівецькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету форум органів студентського самоврядування Буковини «Сьогодення та майбутнє студентського самоврядування регіону», приурочений Дню місцевого самоврядування в Україні. 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.