"Женская ночь"

Дорогі дівчата!  StrawBerry Promo Group вирішила зробити прекрасній половині людства подарунок на честь свята 8 березня!  Наша команда підготувала для Вас ВІДМІННИЙ вечір!Дорогі дівчата!
StrawBerry Promo Group вирішила зробити прекрасній половині людства подарунок на честь свята 8 березня!
Наша команда підготувала для Вас ВІДМІННИЙ вечір!

★ Призи від інтернет - магазина "LITTLE PARIS"
★ Подарунки від туристичного партнера "ФРЕШ ТУР"
★ Подарунки від салону " ІМПЕРІЯ КРАСИ"

Запальні сети від:
★ Dj Victor Bert
★ Dj Patrick Oushen
★ Dj Freedom
Море позитиву від нашого провідного
★ MC Romantik

А також:

★ музичний подарунок
★ Photo by Voronych
★ Конкурси

ВХІД:
Квиток 30 грн
30 грн до 23.00 після 40 грн

Забронювати квитків за телефоном телефоном:
380669042270 - Роман
380966557094 - Сергій

Дорогі дівчата!  StrawBerry Promo Group вирішила зробити прекрасній половині людства подарунок на честь свята 8 березня!  Наша команда підготувала для Вас ВІДМІННИЙ вечір! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.