Derrick&Tonika

В честь своего дня рождения, 15 МАРТА в ночном клубе HARD ROCK CLUB вас ждет множество подарков, а взамен, дорогие друзья, Женя [FORCE EMOTIONS] ждет только хорошее ваше настроение, и позитивную обстановку!В честь своего дня рождения, 15 МАРТА в ночном клубе HARD ROCK CLUB вас ждет множество подарков, а взамен, дорогие друзья, Женя [FORCE EMOTIONS] ждет только хорошее ваше настроение, и позитивную обстановку!

Приступим к радостным сюрпризам для всех:

★SPESIAL GUEST : DERRICK & TONIKA

★FORCE EMOTIONS [WEST POWER PROMO]
★SKYSONIC [WEST POWER PROMO]
★2GOOD4YOU [KOKOS PROMO]
★Max Tolmachev [Disstyle Inc]
★ МС всея Руси !!!
MC EKZORT [Direct Events]

✔ Позитивный вход:

30 грн до 00.00
40 грн после 00.00

✔ ЦЕНОВАЯ ПОЛИТИКА В ЭТОТ ВЕЧЕР ВЕСЬМА ЛОЯЛЬНА ! ПРИХОДИМ РАНЬШЕ ПЛАТИМ МЕНЬШЕ !

ФОТО РЕПОРТАЖ - GEOMETRIA

В честь своего дня рождения, 15 МАРТА в ночном клубе HARD ROCK CLUB вас ждет множество подарков, а взамен, дорогие друзья, Женя [FORCE EMOTIONS] ждет только хорошее ваше настроение, и позитивную обстановку! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.