ДИСКО 90х / FREE коктейли!

Диско! Диско! Диско! - это такое манящее слово. Музыкальная история доказывает, что музыка в стиле ДИСКО будет вечна! ПЕРВЫМ 34 ДЕВУШКАМ - КОКТЕЙЛЬ "КОСМОПОЛИТЕН" БЕСПЛАТНО!● Диско! Диско! Диско! - это такое манящее слово. Музыкальная история доказывает, что музыка в стиле ДИСКО будет вечна!

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
ПЕРВЫМ 34 ДЕВУШКАМ - КОКТЕЙЛЬ "КОСМОПОЛИТЕН" БЕСПЛАТНО!
● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Каждое воскресенье в Club 34 Discoteque теперь поселилось ДИСКО 90х!

★ DJ VICTOR KOST
★ MC ROMANTIK
Лучшие мотивы, которые знакомы всем позитивным танцующим и никогда не теряющим чувство юмора людям - всю ночь на пролёт!

Конкурсы, поздравления и подарки от от ведущего, хорошее настроение на следующий день - гарантировано!

Информационная поддержка:
www.vsemisto.info - Сайт города Черновцы

Вход: М:30/Ж:20
Dress code: праздничный!
Face control: 21+

Заказ столов: 095 334 34 34

Диско! Диско! Диско! - это такое манящее слово. Музыкальная история доказывает, что музыка в стиле ДИСКО будет вечна! ПЕРВЫМ 34 ДЕВУШКАМ - КОКТЕЙЛЬ "КОСМОПОЛИТЕН" БЕСПЛАТНО! 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.