Jazzовый субботник

[23 МАРТА] Jazzовый субботник @ Bier Platz  Телефон для бронирования: 050 586 33 07    Теплые вечера  JAZZ'A  (Лучшие коллективы города)[30 МАРТА] Jazzовый субботник @ Bier Platz
Телефон для бронирования: 050 586 33 07

Теплые вечера
JAZZ'A
(Лучшие коллективы города)

Всегда с нами и с музыкой в сердце,
СOVER JAZZ BAND:
MJAZZA

Начало
20:00
Вход бесплатный!Бронирование по телефону:
(050) 586-33-07
г. Черновцы
ул. Русская, 1а.

Акция от паба, все пиво по 10 грн.
(с 12:00 до 18:00)

Інформаційни підтримка: www.vsemisto.info

BIER PLATZ - ЦЕНТР ВАШЕГО ОТДЫХА!

 

[23 МАРТА] Jazzовый субботник @ Bier Platz  Телефон для бронирования: 050 586 33 07    Теплые вечера  JAZZ'A  (Лучшие коллективы города) 

Актуальна афіша Чернівців: кінотеатри, концерти, нічні клуби

Афіша Чернівців. Ласкаво просимо на чернівецький міський портал. На цьому порталі ви зможете знайти багато цікавого. Афиша в Черновцах. Виставки, вистави, концерти, вечірки, кіно, дискотеки - важко встежити за всіма цікавими подіями. Щоб вчасно придбати квиток на футбольний матч, концерт улюбленого виконавця або не пропустити прем'єру нового фільму афіша в Чернівцях стежить за всіма новинами. З нами ви можете бути впевнені, що не пропустите жодного важливої ​​події. Скористайтеся послугами порталу і завжди будьте в курсі останніх подій в Чернівцях. Якщо ви полюбляєте дискотеки в Чернівцях - відвідайте цю сторінку. Якщо ви ходите в кіно в Чернівцях - читайте про сеанси на нашому порталі. Ми детально описумо кожний фільм, який відбудеться. Концерти в Чернівцях відбуваються часто у філармонії на площах, а інколи і в клубах. Афіша театру в Чернівцях розкриє таємниці культурного життя нашого міста.